بیرانوند برابر پدیده هم در ترکیب نیست

پرسپولیس اف سی: دروازه بان ملى پوش پرسپولیس در دیدار برابر پدیده نیز قادر به همراهى سرخپوشان نخواهد بود و بوژیدار بار دیگر فرصت حضور در ترکیب را خواهد داشت.

بیرانوند که به دلیل مصدومیت در بازى برابر استقلال خوزستان و شکستگى دست در دیدارهاى اخیر این تیم غیبت داشته، چندى پیش گچ دست خود را باز کرد و دوران بهبودى اش را با فیزیوتراپى پشت سر مى گذارد.

بر این اساس گفته مى شود این دروازه بان ملى پوش در دیدار برابر پدیده نیز قادر به همراهى این تیم نخواهد بود و بوژیدار رادوشوویچ که در سه دیدار اخیر با بسته نگه داشتن دروازه آمار خوبى از خود به جا گذاشته برابر پدیده در مشهد به میدان خواهد رفت.

بیرانوند در ادامه مرحله درمانى خود باید فیزیوتراپى را تا هفته آینده پشت سر بگذارد و در ادامه کارهاى تخصصى دروازه بانى را براى بازگشت به ترکیب انجام دهد.

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات سرخپوشان با این وضعیت این فرصت را خواهد داشت تا در قامت گلر شماره دو بیش از این توانایى خود را به نمایش بگذارد و رقیب سرسختى براى بیرانوند تلقى شود.

سرخپوشان پنجشنبه این هفته به مصاف پدیده در مشهد خواهند رفت و امیدوارند روند پیروز نشدن مقابل این حریف را بشکنند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of