بیرانوند : تا ابد پرسپولیسی هستم | از پرسپولیسی ها عذر خواهی میکنم

پرسپولیس اف سی : علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت تهران ادعا کر که همه می‌‌دانند او پرسپولیسی است اما سرش را برای نفت خواهد گذاشت.

بیرانوند گفت: خیلی خوشحالم که توانستیم یکی از بهترین تیم‌های لیگ که یکی از بهترین مربی‌های لیگ را هم دارد، شکست بدهیم. علاقه پرسپولیسی‌ها به تیمشان بی‌دلیل نیست و آنها تیم خوبی هستند.

او درباره حضورش در پرسپولیس ادامه داد: من قرارداد دارم خیلی دوست دارم به پرسپولیس بروم چون هر بازیکنی دوست دارد برود جایی که دیده بشود. مهر نفت روی پیشانی من هست و این تیم خیلی به من کمک کرده و من سرم را برای نفت می‌گذارم.از تماشاگران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم اما فوتبال حرفه‌ای همین است و من نمی‌توانم پول حرام به خانه ببرم.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که هواداران پرسپولیس تشویقش کرده‌اند، گفت: امیدوارم تیم دوست داشتنی پرسپولیس قهرمان لیگ شود چون طرفداران این تیم خیلی برای من سنگ تمام گذاشتند.

او در پاسخ به این سوال که منصوریان درباره اش گفته استقلالی است هم اینطور جواب داد: همه می‌دانند من پرسپولیسی هستم و علاقه‌ام همان رنگی است که در ابتدای بازی خودم را با آن گرم کردم. البته من اگر الان بگویم طرفدار خیبرخرم آباد هستم هم کسی باور نمی‌کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of