بیچاره هوادار/ این پرسپولیس برای زمین خوردن نیازی به «داور« ندارد!

پرسپولیس اف سی: این روزها اتفاقات عجیبی در پرسپولیس رخ می‌دهد؛ اتفاقاتی که با وجود آنها، این تیم دیگر نیازی به بدشانسی و اشتباه داوری ندارد و همینطوری هم نسخه‌اش پیچیده است! مثلا رضا نورمحمدی با سی و چند سال سن و کلی سابقه بازی در فوتبال حرفه‌ای، خیلی راحت توی تله یک خبرنگار می‌افتد و در مورد بازیکنان کم‌فروش حرف می‌زند تا به تریج قبای رامین رضاییان بر بخورد، سوشا مکانی با مدیر برنامه‌هایش تسویه حساب نمی‌کند تا فشار روحی ناشی از خبر محرومیت و رفع محرومیت او باشگاه را شوکه کند و… این گرفتاری‌های خودساخته، حالا به کابوس قرمزها تبدیل شده‌اند، اما عجیب اینکه مدیریت باشگاه به جای تلاش برای جمع کردن حواشی، خودش ناشیانه کار را خراب‌تر می‌کند.

در فاز مدیریتی، در حال حاضر پرسپولیس درگیر پرونده بدهی سنگین به مانوئل ژوزه است. همه نگران کم و کیف این پرونده هستند، به خصوص که درگیری مدیران فعلی و سابق باشگاه بر سر این داستان، قشنگ نشان می‌دهد موضوع جدی است. در همین وضعیت اما، درست وقتی قرار است سرخپوشان مسابقات لیگ را از سر بگیرند، عضو محترم هیات‌مدیره حرف‌های عجیب و غریبی می‌زند که نتیجه‌ای غیر از افزایش ابهامات و نگرانی هواداران به دنبال ندارد. دیروز سایت‌ها و خبرگزاری‌ها پر بودند از ادعاهای پیچیده و نصفه و نیمه محمد زادمهر؛ جایی که آقای دکتر مثلا بدون افشای اطلاعات فقط خواسته به رسانه‌ها و افکار عمومی سر نخ بدهد: «در حال حاضر یک پرونده برای باشگاه باز شده که مبلغ آن چندین برابر طلب ژوزه است و در نوع خود مبلغ بسیار هنگفتی محسوب می‌شود. این موضوع بزرگترین مشکل باشگاه پرسپولیس است که نمی‌خواهیم در این زمان رسانه‌ای شود. فعلا پیگیر حل این مشکل هستیم.»

لابد باید اسم این مدل از اداره باشگاه را بگذاریم مدیریت پلیسی یا جنایی! باید از استاد زادمهر پرسید این چه نوع اطلاع‌رسانی است؟ اگر پرونده مورد اشاره شما اینقدر سری است که حتما باید در خفا و بی‌سروصدا حل شود، دیگر چه نیازی به انجام مصاحبه است؟ اگر هم می‌شود آن را رسانه‌ای کرد، چرا حرف‌ها ناقص زده می‌شوند؟ واقعا چرا با روح و روان مردم بازی می‌کنید؟ از زمانی که این مصاحبه انجام شده، هزار جور گمانه‌زنی راجع‌به اینکه مشکل جدید چه می‌تواند باشد صورت گرفته است. در شرایطی که مدیران کنونی ارتباط خوبی با مسوولان قبلی ندارند، برخی بر این باورند که این نوع حرف زدن، تنها محکوم کردن بی‌هزینه مدیریت رویانیان است. اینکه کدام بخش از این حرف‌وحدیث‌ها درست هستند، چندان مشخص نیست. تنها چیزی که الان به قطعیت می‌توان در موردش نظر داد، این است که چنین سبکی برای اداره یک باشگاه مردمی نمی‌تواند مناسب باشد. کاش آقایان بدانند کجا نشسته‌اند و چه مسوولیت سنگینی دارند. برای این پرسپولیس، بدشانسی از زمین و آسمان می‌بارد، دیگر اوج بی‌انصافی است که با این قبیل خطاها یا سهل‌انگاری‌های خودخواسته، عرصه را بر سرخ‌ها تنگ و تنگ‌تر کنیم. باور کنید هواداران گناه دارند. دیگر زجر کشیدن بس است./ بانک ورزش




دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of