تدابیر ویژه پرسپولیسی‌ها برای حضور هواداران به ورزشگاه یادگار امام تبریز

پرسپولیس اف سی: کانون هواداران باشگاه پرسپولیس تدابیر ویژه‌ای را برای کشاندن هواداران به ورزشگاه یادگار امام (ره) تدارک دیده‌اند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، برگزاری دیدار گسترش فولاد – پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز باعث شده تا تیم میهمان تدارک ویژه‌ای را برای کشاندن هواداران خود به این ورزشگاه بیاندیشد. در این راستا کانون هواداران باشگاه پرسپولیس در اولین اقدام از طریق سامانه پیامکی به هواداران این تیم اعلام کرد، بیش از ۲۰ دستگاه اتوبوس برای آنها تدارک دیده شده تا بتوانند برای حمایت از تیم محبوب‌شان راهی تبریز شوند. این در حالی است که در این سفر صبحانه، ناهار و شام هم برای هواداران در نظر گرفته شده است.

با اعلام مدیر کانون هواداران باشگاه پرسپولیس تاکنون هواداران زیادی برای سفر به تبریز اعلام آمادگی کرده‌اند و چه بسا اگر بر تعداد این هواداران اضافه شود آن وقت تعداد اتوبوس‌ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

کانون هواداران باشگاه پرسپولیس همچنین به‌وسیله سامانه پیامکی از هواداران این تیم در استان‌های نزدیک به تبریز نیز دعوت کرده‌اند تا برای حمایت از تیم محبو‌ب‌شان راهی تبریز شوند و حتی برای رفاه آنها نیز تمهیداتی از سوی این کانون در نظر گرفته شده است.

دیدار گسترش فولاد – پرسپولیس ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در ورزشگاه یادگار امام‌ (ره) تبریز برگزار خواهد شد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of