تسلیت باشگاه پرسپولیس بمناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)

پرسپولیس اف سی : باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی شهادت ریحانه عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه زهرا س 8حضرت نبی اکرم (ص) و گل باغ حیدر کرار را به عموم مسلمانان و شیعیان جهان، ملت شریف ایران، بویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

 به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پیام هیأت مدیره و سرپرست باشگاه آمده است، آتشی در دل‌ها بر پا است. داغی که در گذر سال‌ها سرد نمی‌شود. روزی که بانوی دو عالم دست از دیدن این یار کشید و به دیدار یار شتافت تا دردهایش پایان یابد، هر چند که آتش محبتش برای همیشه در دل شیعیان شراره خواهد کشید تا در جستجوی مدفن گمشده‌اش، همه جا عطر او را استشمام کنند.

رایحه‌ای که از رسالت حضرت خاتم و خطابه‌های آتشین شیرمردان تا شراره‌های دشت کربلا و غیبت جانکاه منجی عالم بشریت به مشام می‌رسد و تازه‌گی و طراوت خود را در گذر تاریخ حفظ کرده است، چنانکه اندوه و حسرتی همیشگی را به خاطر دردهای مادری که تاریخ را رقم زد بر دل‌ها و ذهن‌ها مستولی کرد.

با گذشت سال‌ها هنوز می‌توان برق اشک‌های مولای متقیان و حسنین و زینبش را زیر نور ماه دید که خروار، خروار پیام در دل دارد که در گوش ما فریاد زده می‌شود و برای شنیدنش باید گوش جان را باز کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، سالروز این غم عظیم، شهادت ریحانه نبی اکرم (ص)، گل باغ دشت حیدر کرار، بانوی دو عالم، مادر مظلوم و کریم اهل بیت، سرور جوانان بهشت، شیرزن دشت نینوا و مادر منجی غایب از نظر حضرت فاطمه زهرا (س) را به مسلمانان و شیعیان جهان، ملت شریف ایران و بویژه هواداران بزرگوار پرسپولیس تسلیت می‌گوید.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of