تسلیت باشگاه پرسپولیس به مناسبت سقوط هواپیما و درگذشت اعضای تیم چاپه کوئنسه برزیل

پرسپولیس اف سی: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی ضمن اعلام همدردی به مناسبت سانحه هوایی تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل، درگذشت بازیکن سابق باشگاه صبا را تسلیت گفت.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس‌، در متن این پیام آمده است: حوادثی از قبیل آنچه در سانحه هوایی اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل که در خاک کلمبیا روی داد، دل هر انسانی را در هر نقطه‌ای از دنیا به درد می‌آورد، در این میان بی‌تردید جامعه جهانی فوتبال با توجه به درگذشت اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه، به شدت متاثر و اندوهگین است و آنچه این اتفاق را برای همه ما در فوتبال ایران اندوه بارتر می‌کند، درگذشت ماچادو بازیکن پیشین باشگاه صبای قم است.

ما در باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان و بازماندگان قربانیان این حادثه و تسلیت به باشگاه صبا، آرزو می‌کنیم حوادثی تلخ‌، ناگوار و گاه جانگداز چون انفجار تروریستی و غیر انسانی حله و برخورد قطارها که جمع کثیری از هموطنان عزیزمان از آن به شدت متاثر شدند و این سانحه را در آینده شاهد نباشیم.

 گفتنی است بیش از دو روز از سانحه سقوط هواپیمای برزیلی گذشته است!رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz