تسهیلات ویژه باشگاه پرسپولیس برای حضور هواداران در بازی نفت تهران

پرسپولیس اف سی : مدیران باشگاه پرسپولیس طرح‌هایی را با مسئولان سازمان لیگ در میان گذاشتند تا برای بازی تیم مقابل نفت خدمات ویژه‌ای به هواداران ارائه شود.

تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه در دیداری حساس به مصاف نفت تهران خواهد رفت که این بازی و نتیجه آن تاثیر زیادی در مشخص شدن قهرمان لیگ خواهد داشت.

در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس برای حضور هرچه بیشتر هواداران خود در ورزشگاه طرح‌هایی با مسئولان سازمان لیگ در میان گذاشتند تا از این طریق بتوانند خدمات بیشتری به هواداران تیم‌شان ارائه کنند.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ هواداران پرسپولیس که عضو سامانه هواداری 3090 هستند یا کارت هواداری خود را از طریق موسسه اعتباری کوثر دریافت کرده‌اند، می‌توانند بازی پرسپولیس برابر نفت تهران را در ورزشگاه آزادی بدون پرداخت وجه تماشا کنند.

آن دسته از طرفداران پرسپولیس که نامشان به عنوان هوادار پرسپولیس رسما در سامانه به ثبت رسیده است، می‌توانند بازی پرسپولیس برابر نفت در چارچوب دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر را که از ساعت 18 روز پنجشنبه 9 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود از طبقه دوم ورزشگاه آزادی بدون پرداخت وجه به تماشا بنشینند.

طرفداران پرسپولیس که هنوز به عنوان هوادار رسمی نام خود را ثبت نکرده‌اند، به دو طریق می‌توانند به عنوان هوادار پرسپولیس ثبت نام نمایند که هر دو روش بسیار آسان خواهد بود. راه اول که پیش از این نیز اعلام شده بود با ثبت نام در سامانه هواداری 3090 صورت می‌گیرد که با ارسال عدد 6 به این سامانه میسر خواهد شد.

در این روش سامانه 3090 پس از ارسال عدد 6، کد ملی متقاضی را می‌خواهد که با ارسال این کد توسط هوادار، نام و کد ملی وی ثبت شده و این امکان برای هواداران فراهم می‌آید تا روز پنجشنبه با کارت ملی مربوط به خود که کد ملی اعلامی روی آن درج شده است به صورت رایگان برای تماشای بازی از طبقه دوم وارد ورزشگاه شوند که طبعا با توجه به استقبالی که صورت می‌گیرد، هواداران به ترتیب اولویت حضور تا زمان پر شدن ظرفیت ورزشگاه، وارد می‌شوند. لازم به توضیح است عضویت در سامانه 3090 تنها برای مشترکین اپراتور همراه اول ممکن می‌باشد.

طرفدارانی که تمایل دارند به طور رسمی به عضویت سامانه هواداران پرسپولیس در آیند و کارت دریافت کنند، باید به یکی از شعب موسسه اعتباری کوثر در سراسر کشور مراجعه کرده و به این ترتیب پس از افتتاح حساب، کارت بانکی و هواداری دریافت خواهند داشت.

هوادارانی که کارت هواداری خود را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با این کارت‌ها در مراجعه به ورزشگاه آزادی برای بازی با نفت، این دیدار را از طبقه دوم ورزشگاه به صورت رایگان تماشا کنند.

باشگاه پرسپولیس همچنین برای تسهیل امور مربوط به هواداران و نظر به استقبال صورت گرفته برای آن دسته از متقاضیانی که موفق به حضور در شعب این موسسه اعتباری نشده‌اند، باجه‌هایی را در ورودی‌های شرقی و غربی ورزشگاه آزادی در نظر گرفته است که هواداران با مراجعه به آنها می‌توانند با به همراه داشتن کارت ملی نسبت به افتتاح حساب و دریافت کارت هواداری و ورود بدون پرداخت وجه به ورزشگاه اقدام کنند.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of