تفاوت علی کریمی و فرهاد مجیدی: شوآف، شوآن!

پرسپولیس اف سی: یکی در تمرین بدون تماشاگرِ پرسپولیس پس از از دست دادن صدرجدول حضور پیدا می‌کند و دیگری هر بار قبل از آمدنش به آزادی، تماشاگران را به ورزشگاه فرا می‌خواند. یکی به تیم روحیه می‌دهد و دیگری به بازیکنان استرس تزریق می‌کند.

علی کریمی در تمرین پس از باخت پرسپولیس مقابل نفت تهران حاضر شده بود. روزی که پرسپولیس درنشینی لیگ را به استقلال واگذار کرد و به رتبه سوم رسید. در بازی پرسپولیس و نفت چند بازیکن نظیر سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی و بابک حاتمی با اشتباهات بزرگی که داشتند سبب کمرنگ شدن امید قهرمانی پرسپولیس شدند. ولی در چنین روزی علی کریمی به عنوان بزرگتر به تمرین پرسپولیس رفت. او با برانکو صحبت کرد و به بازیکنان تیم محبوبش روحیه را برگرداند. آن هم در روزی که تمرین پرسپولیس بدون حضور تماشاگر و خبرنگارها برگزار شد. تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته بود و به جز سلفی کریمی با برانکو، تصویر دیگری از این حضور کریمی دیده نشد.

در سوی دیگر فرهاد مجیدی بود. فرهاد به عنوان حامی مظلومی در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود. آن هم در روزی که استقلال مقابل تراکتورسازی قرار می‌گیرد. قرار بود مجیدی فشار تماشاگر را به قلعه‌نویی وارد کند. او برای دومین بازی در فصل به ورزشگاه آزادی می‌آید. باز هم مقابل تیمی تبریزی. فرهاد از پیش وعده حضورش را می‌دهد. این بازی هم مانند دیدار با گسترش‌فولاد سکوهای ورزشگاه پر می‌شود از تشویق‌های مجیدی. او هم با نشان دادن عدد «چهار» وعده بازگشتش به استقلال را می‌دهد. البته که حضورش تاثیری در استقلال ندارد و تیم مظلومی این بازی را واگذار می‌کند.

یکی در تمرین بدون تماشاگرِ پرسپولیس پس از از دست دادن صدرجدول حضور پیدا می‌کند و دیگری هر بار قبل از آمدنش به آزادی، تماشاگران را به ورزشگاه فرا می‌خواند. یکی به تیم روحیه می‌دهد و دیگری به بازیکنان استرس تزریق می‌کند.

آی‌اسپورت
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of