تمرین تاکتیکی پرسپولیس پشت درهای بسته

پرسپولیس اف سی: تمرین امروز سرخپوشان از ساعت 16:05 با صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ و سپس علی اکبر طاهری در جمع سرخپوشان آغاز شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تمرین با کار با موانع شروع شد که شامل دویدن و تمرینات رفلکسی و جامپینگ می‌شد. پس از آن، 10 دقیقه کار با توپ از جمله پاسکاری و زدن شوت در دستور کار بود. بعد از آن، بار دیگر موانع چیده شد و بازیکنان به تمرینات سرعتی پرداختند. در مرحله بعد، فوتبال هدفمند انجام شد.

حدود 40 دقیقه از زمان تمرین گذشته بود که ایوانکوویچ با توزیع کاورهای نارنجی، بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. بازیکنان اصلی و ذخیره در هر دو گروه حضور داشتند و به این وسیله نمی‌شد برنامه سرمربی تیم را برای انتخاب ترکیب اصلی تشخیص داد. این مرحله از تمرین که برنامه تاکتیکی بود، بدون توپ صورت گرفت.

برانکو ایوانکوویچ با تشریح برخی تغییرات تاکتیکی استقلال، به بازیکنان برنامه می‌داد که موقع حمله و دفاع چگونه باید حرکت کنند. او چندین بار هم در جریان اجرای این تمرین به طور جدی به بازیکنان تذکر داد که باید موقعیت خود را نسبت به دستوراتی که می‌دهد حفظ کنند.

بعد از این مرحله، کار با توپ آغاز شد. در این بخش که با یک دروازه انجام شد، بازیکنان روی توپ‌های ارسالی به دروازه هجوم می‌آوردند که در این مرحله تدابیر دفاعی و هجومی همزمان مرور شد. تمرین روی شوتزنی و تغییر منطقه بازی از دیگر برنامه‌های تیم در تمرین امروز بود.

تمرین سرخپوشان در ساعت 17:20 به پایان رسید اما تعدادی از بازیکنان در زمین باقی ماندند و به کار روی ضربات ایستگاهی پرداختند.

اعضای تیم شام را در درفشی‌فر صرف کرده و پس از آن محل تمرین را ترک کردند.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of