تمرین پرسپولیس زیر بارش باران; ناراحتی از شایعه جدایی انصاری

پرسپولیس اف سی: تمرین امروز پرسپولیس زیر بارش باران تهران در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

تمرین تیم پرسپولیس در حالی که قرار بود از ساعت 10:30 در ورزشگاه آزادی و زمین شماره 2 برگزار شود به خاطر بارندگی به ورزشگاه شهید کاظمی انتقال یافت و از ساعت 11:15 زیرنظر برانکو و کریم باقری آغاز شد.

* برانکو ابتدا چند دقیقه ای با بازیکنان به صحبت پرداخت و نکات تمرینی را به آنها یادآور شد.

* سپس بازیکنان به گرم کردن حرکات کششی، کار با توپ و آقا وسط پرداختند.

* برانکو بازیکنان را با کاورهای سبزرنگ به دو گروه تقسیم کرد و کارهای ترکیبی و تاکتیکی را در دستور کار آنها قرار داد. بازیکنان سپس به ضلع جنوبی ورزشگاه آمده و سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه را در دستور کار خود داشتند.

* به خاطر سردی هوا و بارش باران چند تن از بازیکنان کاپشن بر تن داشتند.

* حدود 10 هوادار امروز در پشت درهای بسته منتظر تمام شدن تمرین و گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان بودند. هواداران پیرامون شایعاتی مبنی بر جدایی محمد انصاری صحبت می کردند و از این موضوع ناراحت بودند.

* امید عالیشاه با وجود اینکه دستش هنوز در گچ است اما در تمرینات حاضر بود. در اواسط تمرین عالیشاه به طور اختصاصی به دویدن دور زمین پرداخت.

* چوک دستیار برانکو امروز بسیار جدی و با فریادهایی بلند بر سر بازیکنان از آنها می خواست که دقت بیشتری در تمرینات داشته باشند.

* علیرضا بیرانوند نیز که از ناحیه دست دچار مصدومیت بود امروز در ورزشگاه حاضر شد و تمرینات اختصاصی خود را پیگیری کرد. بیرانوند دقایقی را با پانادایچ مربی دروازه بانان پرسپولیس به صحبت پرداخت.

* شوخی های مهدی طارمی با بازیکنان تیم پرسپولیس باعث خنده کریم باقری شده بود.

* در اواخر تمرین بارش باران باعث شده بود بازیکنان کاملا خیس شده و خود برانکو که امروز به عنوان داور در کنار بازیکنان حاضر بود نیز سر تا پا خیس شود.

* مرحله آخر تمرینات زدن ضربه و شوت به سمت دروازه که رادوشوویچ و ابوالفضل درویشوند به عنوان دروازه بانها درون دروازه قرار داشتند. رامین رضائیان با انگیزه بالایی چند ضربه را به زیبایی وارد دروازه کرد.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of