تکذیب رضایت انتقال محمدی به پرسپولیس

پرسپولیس اف سی : سعید رمضانی با اشاره به خبر رضایت باشگاه راه‌آهن برای انتقال مهرداد محمدی به تیم پرسپولیس اظهار کرد: تا این لحظه اتفاق خاصی نیفتاده است مگر اینکه آقای کیانیان مالک باشگاه شخصا این تصمیم را گرفته باشد ولی مطمئن باشید اگر رسما این کار یا دیگر اقدامات انجام شود از طریق سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
او ادامه داد: صحبت‌ها و مذاکراتمان با باشگاه پرسپولیس پیش رفته ولی در واقع هنوز اتفاقی نیفتاده است. باشگاه استقلال نیز از طریق رابط‌هایشان صحبت‌هایی کردند ولی پیشنهاد پرسپولیس جدی‌تر است. البته مهرداد از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارد ولی در مجموع باید شرایط را بسنجیم.
رمضانی در پاسخ به این سوال که علاقه مهرداد محمدی به پرسپولیس موجب انتقال او به این تیم خواهد شد یا خیر، گفت: نظر خودِ مهرداد نیز برای ما اهمیت دارد ولی باشگاه پیشرفت او را در نظر می‌گیرد تا با انتقالش موافقت کند. باید بهترین تصمیم برای آینده او گرفته شود.
سرپرست تیم فوتبال راه‌آهن خاطرنشان کرد: شاید تا فردا تکلیف این قضیه روشن شود؛ جمع‌بندی و تصمیم‌گیری‌های لازم را انجام می‌دهیم و فکر می‌کنم تا فردا یا نهایتا پس فردا نظر نهایی ما اعلام می‌شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *