تیمهای عربی مقابل ماحرفی برای گفتن ندارند/حیف شد نفت نیست

 

پرسپولیس اف سی : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: حیف شد که نفت درلیگ قهرمانان حضور ندارد؛ آن ها شایسته این بودند تا در دور نخست به برتری برسند.

حسین عبدی درباره عملکرد نمایندگان ایران در اولین هفته لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من سال ها در امارات زندگی کردم و سال ها با پرسپولیس مقابل نمایندگان کشورهای عربی مقابله کردم. به غیر از یکی دو تیم عربی، مابقی مقابل ما حرفی برای گفتن ندارند. اماراتی ها منابع انسانی قدرتمندی ندارند و سعی دارند با جذب بازیکنان خارجی  تنه به تنه ما بزنند. البته در بخش ملی به پیشرفت هایی رسیده اند.

وی در ادامه افزود: لخویا تیم کاملا غیر بومی است و 15 بازیکن خارجی و دورگه دارد. اگر ما جمیع جهات را در نظر بگیریم آن ها در چارچوب های بین مللی بیزینس می کنند اما بازیکنان ما تلاش دارند در هر جبهه بر آن ها فائق بیایند. به جای پول، خلا ها را با توانایی و غیرت بازیکنان پرمی کنیم. وقتی تراکتور این چنین گل می زند؛ گواه این مساله است که هنوز ما نسبت به تیم های قطری و اماراتی سرتر هستیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: حیف شد که نفت در این جام حضور ندارد. آن ها شایسته این بودند تا در دور نخست به برتری برسند. برای بالارفتن از یک گروه لازم نیست همه بازی ها راببرید بلکه باید امتیازات لازم را کسب کنید. پیروزی در بازی نخست به شما اعتبار و اعتماد به نفس می دهد اما پایان کار نیست.

وی در ادامه بیان داشت: تیم های ما وقتی به لیگ قهرمانان می رسند پتانسیل های خود را نشان می دهند. سپاهان در لیگ وضعیت خوبی ندارد اما این تیم شخصیت بزرگی دارد. درباره افت تیمهای ایرانی در ادامه مسابقات این است که باید استانداردهای لازم را در جهت نوع تمرینات و خرید بازیکنان داشته باشیم. باید با بازیکنان قراردادهایی ببندیم که تا پایان رقابت ها همراه تیم بمانند. از طرفی باید فدراسیون کمک حال نمایندگان باشد. یعنی سه روز سه روز بازی تدارک نبینند تا تیمهای ما ریکاوری بیشتری داشته باشند.

عبدی درباره عملکرد قلعه نویی با تراکتورسازی  در پایان توضیح داد: امیر قلعه نویی مربی بزرگ با تجربه بالاست. زمانی تراکتور را تحویل گرفت که شرایط متزلزلی داشت. او می داند چه کار انجام دهد. یکی از دلایلی که تراکتور همیشه موفق است این است که شروع خوبی دارند. از طرفی حمایت هواداران هم به آن ها کمک می کند. برای مقابله با این تیم باید هیجانات را کنترل کرد. شاید اگر ادینیو امسال هم حضور داشت تراکتور می توانست گل های بیشتری هم بزند.


برای دریافت نتایج بازی های پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد 1201 را به شماره 8020 ارسال کنید


 

 

 

 رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar