تیم کارکنان پرسپولیس در مسابقات گرامیداشت هفته تربیت بدنی سوم شد

تیم کارکنان پرسپولیس در مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته تربیت بدنی با پیروزی برابر تیم هنرمندان به مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کرد.

تیم کارکنان پرسپولیس در مسابقات گرامیداشت هفته تربیت بدنی سوم شد

پرسپولیس اف سی: مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته تربیت بدنی به همت کمیته ورزش شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در سالن فدراسیون هندبال برگزار شد و تیم کارکنان پرسپولیس امروز دوشنبه با پیروزی برابر تیم هنرمندان در بازی رده‌بندی به عنوان سومی دست پیدا کرد.

در این بازی، پرسپولیس ابتدا با نتیجه 4 بر یک از حریف خود عقب افتاد اما سرخپوشان در ادامه با ارائه یک بازی دیدنی و جذاب، در پایان با نتیجه 5 بر 4 به برتری دست یافتند.

در بازی فینال هم تیم نظام مهندسی شهر ری برابر تیم کمیته ملی المپیک 4 بر 2 پیروز شد. این دیدار را علیرضا فغانی قضاوت کرد.

همچنین علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس، اکبر نوجوان و مصطفی مدبر رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش، کیومرث هاشمی و شهنازی رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک، اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال و وحید شمسایی امروز در سالن حضور داشتند و مراسم اهدای جام قهرمانی و جوایز در حضور ایشان برگزار شد.

گفتنی است؛ محمد ترکاشوند و حسین علیپور مدیران اقتصادی و اداری باشگاه نیز به عنوان سرمربی و سرپرست، تیم پرسپولیس را همراهی می‌کردند.

 رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz