جلسه سرنوشت ساز برای انصاری

پرسپولیس اف سی:ساسان انصاری هنوز از پرسپولیس جدا نشده است. او خواهان رضایت نامه شده چون تصور می کند با وجود عالیشاه و امیری به او فرصت بازی نمی رسد.

تکلیف انصاری فردا مشخص خواهد شد. پرسپولیس تا دوشنبه باید یک بازیکن را از لیست حارج کند تا مقدمات بازگشت رضاییان فراهم شود.

انصاری در شرایطی جذب شد که قرار بود قرارداد عالیشاه طبق نظر و تاکید برانکو تمدید شود. مذاکرات باشگاه با امیری هم اغاز شده بود و در این گیرودار خبر توافق و عقد قرارداد با انصاری که در بازار نقل و انتقالات خبری از پیوستن او به پرسپولیس نبود، منتشر شد.

بعد از جدب انصاری باشگاه با عالیشاه و امیری هم به توافق رسید تا پرسپولیس سه هافبک چپ تخصصی داشته باشد. سه هافبک چپی که بی شک در زمره بهترین های لیگ بودند.

عالیشاه با شش گل و نه پاس گل، انصاری با نه گل و چهار پاس گل و امیری هم به عنوان یک ملی پوش و ستاره ای که هم استقلال حواهانش بود و هم پرسپولیس.

به این جمع الوان زاده هافبک چپ زیر 23سال و  لیگ یکی هم اضافه شد. احمدزاده که البته به عنوان هافبک راست مدنظر برانکو بود و هست نیز فصل قبل در نیم فصل اول و دو سال در تراکتور به عنوان گوش چپ بازی کرده بود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of