جلسه طاهری و ایوانکوویچ در هتل المپیک برگزار شد

[ad_1]

پرسپولیس اف سی :سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی سرخپوشان، سه‌شنبه شب با یکدیگر دیدار کرده و درباره مسائل گوناگون گفتگو و تصمیم‌گیری کردند.

علی اکبر طاهری سه‌شنبه شب راهی هتل المپیک شد تا در آنجا نشست و ملاقاتی را با برانکو ایوانکوویچ داشته باشد. آنها که در جریان بازبینی ورزشگاه شهید کاظمی نیز کنار هم بودند با توجه به اینکه فرصت نشده بود درباره مسائل مختلف با یکدیگر صحبتی داشته باشند، این قرار ملاقات را ترتیب دادند که حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید و در جریان آن شام را هم به اتفاق یکدیگر صرف کردند.

در این ملاقات درباره مسائل گوناگون مربوط به تیم از جمله، اتفاقات روزهای اخیر، هماهنگی برای اردوی عمان، برنامه‌های آماده‌سازی، شرایط تیم و دیگر موارد بحث و گفتگو صورت گرفت. در جریان این ملاقات دو طرف ابراز امیدواری کردند پرسپولیس با جمع‌آوری امتیازات بازی‌های آینده، هواداران را به آنچه استحقاقش را دارند و اکثریت کارشناسان بر آن باور دارند، برسانند.

[ad_2]رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز 😍


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz