حضور بیرانوند در پرسپولیس به شرط عدم همراهی نفت در ترکیه

در صورتی که دروازه‌بان تیم نفت همراه با سایر بازیکنان این تیم به اردوی ترکیه برود جذب او از سوی باشگاه پرسپولیس منتفی خواهد شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس، در حالی که مسئولان باشگاه پرسپولیس به صورت جدی خواهان جذب علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم نفت هستند اما این دروازه‌بان در اردوی نفتی‌ها حاضر شده و به احتمال فراوان همراه با بازیکنان این تیم راهی اردوی آنتالیا خواهد شد.

این در حالی است که بیرانوند به مسئولان باشگاهش عنوان کرد تا بخشی از مطالباتش را به او بپردازند و حتی این احتمال وجود دارد که اگر مطالباتی به وی پرداخته نشود بیرانوند همراه با نفتی‌ها به ترکیه‌ها نرود.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این رابطه و در پاسخ به سوالی مبنی براینکه اگر بیرانوند با نفت به ترکیه برود تکلیف جذب این دروازه‌بان چه خواهد شد گفت: همانطور که شب گذشته آقای طاهری سرپرست باشگاه عنوان کرد که بیرانوند اولویت باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به تیم است ما هنوز هم امیدوار هستیم که این دروازه‌بان به پرسپولیس بیاید اما اگر او به همراه بازیکنان به اردوی ترکیه برود جذب این دروازه‌بان از سوی باشگاه پرسپولیس منتفی خواهد شد.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz