حقیقی : در فوتبال دیگر حریف آسان وجود ندارد

پرسپولیس اف سی : علیرضا حقیقی در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال درباره شرایط تیم ملی پیش از دیدار برابر مقدونیه اظهار کرد: خوشبختانه شرایط خوبی در مقدونیه وجود دارد. دیروز یک جلسه در هتل و یک جلسه هم در کمپ تیم ملی این کشور تمرین کردیم. امکانات کمپ تیم ملی مقدونیه شرایط معمول برای تمرین یک تیم را دارد و ما توانستیم بر روی چمن این کمپ تمرین خوبی را انجام دهیم.

او درباره دیدار فردا هم گفت: در فوتبال چیزی مشخص نیست ضمن اینکه نمی شود بر اساس رده و رنکینگ درباره تیمی قضاوت کرد. هر تیمی که تدارک بهتری دیده باشد و بهتر بازی کند، پیروز می شود و هر تیمی که از امکانات مناسب استفاده نکند، نتیجه نمی گیرد. مقدونیه تیمی فیزیکی و سرعتی است و مطمئنا اگر قرار باشد این تیم یا هر تیم دیگری را دست کم بگیریم قطعا لطمه می خوریم. به قول سرمربی تیم ملی اسم بازیهایی چون بازی با مقدونیه دوستانه است چرا که هر تیمی برای برد وارد زمین می شود و هر چه در توان دارند می گذارند.

حقیقی درباره شرایط تمرینی دروازه بانی در تیم ملی هم گفت: ما تمرینات خوب و به روزی داریم و دن گاسپار برای هر تمرین تنوع زیادی تدارک می بیند و تا به حال نشده دو روز پشت سر هم تمرین تکراری داشته باشیم.

وی درباره نزدیک شدن به آغاز رقابتهای انتخابی جام جهانی هم گفت: فوتبال رشته لحظه هاست و مطمئنا تمام حریفان می آیند که یکی از در سهمیه صعود مستقیم به جام جهانی را بگیرند. ما هم تیم اول آسیا هستیم و می خواهیم برای دومین بار پیاپی به جام جهانی صعود کنیم. کار خیلی سختی است و اگر امکانات مناسب نباشد نمی توانیم این کار را انجام دهیم. حریفان ما از مدتها قبل کارشان را شروع کرده اند و می خواهند به هر نحوی شده به جام جهانی صعود کنند. ما باید تدارک خوبی داشته باشیم و با انجام بازیهای دوستانه خوب و برگزاری اردوهای منظم راهمان را برای دومین صعود متوالی به جام جهانی فراهم کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *