حق پرسپولیس در داوری ها خورده شده / همین الان هم پرسپولیس قهرمان است

پرسپولیس اف سی: گلزن دهه 70 پرسپولیس معتقد است تیمی که از ته جدول به صدر می رسد لیاقت قهرمانی را دارد.

ادموند بزیک در مورد شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: «من قبل از بازی با نفت گفته بودم که پرسپولیس سه فینال تا قهرمانی در پیش دارد و از این سه فینال دو فینال دیگر باقی مانده است که خیلی حساس است و باید در این دو بازی امتیازات لازم را بگیرد تا بتواند قهرمان شود. پیش از این قهرمانی دست خود پرسپولیس بود اما الان بستگی به تیم های دیگر هم دارد و باید دید که در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد.»

مهاجم اسبق سرخ پوشان درباره شکست تیمش مقابل نفت تهران افزود: «من یک نیمه از بازی را تماشا کردم و فهمیدم که نفت برای موفقیت ضد حمله می زد و توپ و میدان دست پرسپولیس بود، نفت روی دو ضد حمله به گل رسید.»

بزیک درباره اشتباهات داوری که در این فصل خیلی به ضرر سرخ ها رقم خورده است عنوان کرد: «یک موقعی است داور اشتباهی می کند و می گویند همه اشتباه می کنند اما وقتی اشتباهات زیاد می شود یه مقدار جو متشنج می شود. من فکر می کنم حق پرسپولیس در این بازی ها خورده شده است و اگر از داوری ها متضرر نمی شد الان با اختلاف صدرنشین بود.»

مهاجم گلزن سال های دور پرسپولیس درباره احتمال قهرمانی تیمش در لیگ پانزدهم تصریح کرد: «من دو هفته قبل به برنامه فوتبال برتر رفته بودم و آنجا گفتم پرسپولیس از نظر من همین الان هم قهرمان است با اینکه در جدول چیز دیگری را می بینیم. وقتی تیمی پتانسیلی بالا دارد و می تواند از ته جدول صدر نشین شود و تا این اندازه پیشرفت کند از نظر من قهرمان است.»

وی در پایان افزود: «پرسپولیس دیرتر از تیم های دیگر استارت زد اما در حال حاضر پرسپولیس قهرمان است و اگر هم قهرمان نشود چیزی از ارزش های آن کم نخواهد شد. فکر می کنم هنوز هم به اندازه دو تیم دیگر شان قهرمانی دارد و نباید ناامید شود و باید تا پایان مسابقات بجنگد.»

پانا
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of