حمایت دستیاران کی روش از سرمربی تیم ملی

مربی تیم ملی فوتبال گفت: جسارت شخصی که می‌گوید حضور یک بازیکن 35 سال در تیم ملی هدیه خداست، کجاست که مشکل بازیکنان سرباز را حل کند؟

پرسپولیس اف سی: مارکار آقاجانیان در واکنش به مصاحبه علیرضا اسدی با خبرگزاری تسنیم که گفته بود رحمتی نعمت خداست و استفاده نشدن از او کفران نعمت است، گفت:

با احترامی که برای همه بازیکنان قائلم اما جسارت شخصی که می‌گوید حضور یک بازیکن 35 ساله در تیم ملی هدیه خداست، کجاست که مشکلات بازیکنان 21 ساله تیم ملی را ببیند؟ این فرد کجاست تا مشکل بازیکنانی مانند سروش رفیعی، حسین ماهینی، احمد عبدالله‌زاده، بختیار رحمانی، آرش افشین، شجاع خلیل‌زاده و بقیه بازیکنان سربازی که در حال خدمت هستند، را حل کند؟ چرا ایشان نگران بازیکنانی است که در نزدیکی بازنشستگی هستند؟همان طور که ایشان پرونده من را به خاطر صحبت راجع به کیفیت زمین چمن کمپ به کمیته اخلاق فرستاد، امیدوارم رئیس فدراسیون هم ایشان را به خاطر صحبت راجع به مسائل فنی به کمیته اخلاق ارجاع دهد.

دن گاسپار در خصوص اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داد و همچنین بحث بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی که حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت، اظهار داشت:

درباره اتفاقات تأسف برانگیز چند روز اخیر باید بگویم که متأسفانه شخصی از نام مهدی رحمتی برای اهداف شخصی‌اش استفاده کرد. من به عنوان مربی تیم ملی می‌دانم که در این تیم هیچ کس به اندازه سرمربی تیم ملی از رحمتی در آن زمان دفاع نکرد، حتی در زمانی که سعی کردند این دروازه‌بان را مقابل سرمربی تیم ملی قرار دهند. درباره داستان به وجود آمده هم باید بگویم که این موضوع به خاطر اهداف شخصی بود و با ایجاد شرایط غیرحرفه‌ای و غیرقابل باور قصد دخالت در مسائل فنی را داشت و هدفش تنها ایجاد شک و شبهه و سوء نظر بین مربی، باشگاه و تیم ملی و در نتیجه ایجاد شکاف عمیق بین تیم‌های مردمی استقلال و پرسپولیس بود. اینگونه دخالت‌های غیرضروری باید کاملاً ممنوع باشد.

مربی دروزاه‌بان‌های تیم ملی خاطرنشان کرد:

سرمربی تیم ملی همیشه برای دستاوردهای بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، علی کریمی، فرهاد مجیدی، مجتبی جباری و محرم نویدکیا احترام قائل بوده و به هیچ کس اجازه نداده که به نام و دستاوردهای این بازیکنان خدشه وارد کنند. در نتیجه از بعد شخصی هم اجازه نخواهیم داد که این کارمند فدراسیون (علیرضا اسدی) به رابطه حرفه‌ای موجود ورود کند؛ فردی که حتی نمی‌تواند بین بازیکنان بین‌المللی و مهره‌های فوتبال دستی تفاوت قائل شود.

گاسپار با اشاره به مصاحبه امروز دبیرکل فدراسیون فوتبال و این جمله که برای فرگوسن متأسف است که شاگردی چون کی‌روش دارد، گفت:

اگر ایشان برای رابطه کاری خوب فرگسن و کی‌روش تأسف قائل است، حس آن فردی که ایشان را انتخاب کرده در حال حاضر تصور کنید؛ مطمئناً احساس تأسف برانگیزی است.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of