حمله شدید هواداران تیم ملی فوتبال به پیراهن جدید

پرسپولیس اف سی: انتشار تصاویر پیراهن های جدید تیم ملی فوتبال در فضای مجازی که با یک طراحی بسیار ساده و محو یوزپلنگ ایرانی همراه بوده، انتقادات گسترده مردمی را در پی داشته است.

کامنت هایی که پای تصاویر این لباس ها منتشر می شود حکایت از دلخوری همگانی از انتخاب این طراحی جدید دارد.

یکی از خبرنگاران با انتشار عکس لباس های جدید در صفحه اجتماعی خود ضمن انتقاد از علی کفاشیان و جواد خیابانی نوشته: «اشتباه نکنید! مراسم رونمایی از زیرپوشِ تیم ملی نیست؛ علی کفاشیان سه روز مانده به پایانِ ریاستِ مفتضحانه اش در فوتبال، از پیراهنِ بی کیفیت تیم ملی رونمایی می کند.

جشنی که هیچ یک از بچه های تیم ملی و دستیارانِ کی روش هم حاضر به حضور نشدند. دلالِ انعقاد این قرارداد عجیب و مشکوک، جواد خیابانی است. کفاشیان تا روز آخر هم از پولِ فوتبال نمی گذرد. او خرابه ای را به فوتبال ایران تحویل داد.»

خبرنگار دیگری در این خصوص نوشت: «هر چی فکر کردم و فشار آوردم به خودم که حرفی نزنم نشد.

این لباس بهترین تیم آسیاست. لباس پرطرفدارترین تیم ورزش یک کشور تاریخی. یک کشور با هزاران سال قدمت. لباس یک کشور ثروتمند از نظر منابع طبیعی و مالی و … لباس تیم ملی فوتبال یک کشور به نظر من آینه تمام نمای ورزش اون کشوره.

متاسفم برای کسانی که رفتن این طرح و دیدن و پسندیدن. من اگر منیریه می رفتم برای خرید یک پیراهن برای دویدن و عرق کردن و به زبون خودمون دم دستی مطمئنم انتخابم این نبود.

هیچی ندارم بگم. فقط متاسفم برای هر کسی که نقشی در این انتخاب داشت.»

JamNewsImage23035442

علی کفاشیان در کنار لباس جدید تیم ملی فوتبال ایران
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz