حمله عابدینی به دولت روحانی

پرسپولیس اف سی:  امیر عابدینی یکی از مخالفان سرسخت محمود گودرزی است. ماجرا برمی گردد به واگذاری باشگاه پرسپولیس که با دخالت وزارت ورزش، تیم عابدینی به سرکردگی حسین هدایتی در خرید پرسپولیس شکست خورد.

پس از آن قضیه عابدینی همواره به منتقد شماره یک آقای وزیر تبدیل شده و در این راستا مهره وزارت در باشگاه پرسپولیس یعنی علی اکبر طاهری نیز از دم تیغ وی گذشته است.

 پس از اعتراض شدید طاهری به داوری ها علیه پرسپولیس، عابدینی در صفحه اجتماعی خود آن را یک بازی برای زمین زدن علی کفاشیان با پروژه نتیجه نگرفتن پرسپولیس دانست و مدعی شد آقایان از قصد نمی خواهند پرسپولیس موفق باشد.

عابدینی حالا مطلب جدیدی را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرده و توپ را به زمین دولت حسن روحانی انداخته تا از طریق فشار به مسئولان بالادستی موجبات برکناری وزیر را فراهم کند.

 عابدینی با انتشار تصویر یدالله جهانبازی، نوشت: «یک روز وزیر ورزش برآشفته دستور داد نگذارید و نمی گذارم داوری ها حق پرسپولیس را تضیع کنند و دستور رسیدگى عاجل صادر کرد.

 از آن روز به بعد چندین بار دیگر حق این تیم مردمى توسط نخبگان داورى ضایع گردید و جالب است همگى عذرخواهى کردند و محروم شدند. حالا چه کسى باید پاسخگو باشد، اللهُ اعلم.

 من یکى دیگر استعداد درک این سیاست بازى رو ندارم دولت آقاى روحانى نمی خواهد یا نمی تواند مشکل ورزش را حل کند؟ چرا؟»
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of