خبرعجیب ؛پیشکسوت پرسپولیس با شکایت پیروانی شلاق خورده است!

پرسپولیس اف سی: در زمانی که حمید درخشان و پیروانی در اوج دعواهای رسانه ای بودند، عربشانی به حمایت از درخشان پرداخت و جملاتی را علیه پیروانی به کار برد که در دادگاه محکوم به خوردن شلاق یا پرداخت جریمه نقدی اش شد.

پیروانی می گوید: «من سال گذشته پس از آنکه با عربشاهی و همسرش حرف زدم، مشکل حل شد و رضایت دادم. این چیزی است که می دانم.»
ولی در کمال تعجب حکم شلاق برای عربشاهی اجرا شد و گویا پیروانی اصلا از این اتفاق خبر نداشته است. پیشکوست پرسپولیس می گوید: «دوست نداشتم چیزی در این باره بگویم و پیش خودم بمانم ولی با توجه به اینکه پیروانی گفته رضایت داده، ولی باید بگویم به دادگاه رفتم و شلاقم را خوردم. به من گفتند یا پول بده یا حکمت را بپذیر که گفتم حکم را می پذیرم و دوشنبه 50 ضربه شلاق خوردم.»

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت:گر قرار بود این حکم اجرا شود من در جریان قرار می گرفتم و پیگیری می کردم تا جلوی اجرایش را بگیرم.

افشین پیروانی،درباره اینکه ضیا عربشاهی با شکایت او 50 ضربه شلاق خورده است اظهار داشت:ماجرای شکایت من از عربشاهی به سه سال پیش برمی گردد.آن زمان من در یزد حضور داشتم و او مصاحبه ای انجام داد که ناگزیر از شکایت شدم.

وی افزود:با این وجود پس از تماس هایی که میان او و همسرش با من اتفاق افتاد،از شکایتم صرف نظر کرده بودم.بنابراین موضوع پرونده شکایت من به طور کل مختومه شده بود.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of