خمارلو: نامه‌ای برای محرومیت طارمی دریافت نکرده‌ایم

پرسپولیس اف سی:مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: ” هر کجا بگویند مقابل تراکتورسازی بازی می‌کنیم اما چیزی که برای ما مهم است این است که امنیت بازی تامین شود.”

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تهران، در خصوص اعلام مسئولان باشگاه تراکتورسازی مبنی بر میزبانی از پرسپولیس در استادیوم اختصاصی خود گفت:

برای ما محل بازی فرق نمی‌کند و هر کجا که بگویند ما بازی می‌ کنیم و مشکلی از این بابت نداریم اما تنها دغدغه ما برای این بازی این است که امنیت این دیدار فراهم شود و اتفاقاتی که در اهواز رخ داد تکرار نشود.

وی ادامه داد:

البته می‌دانیم که مصطفی آجرلو و همکارانش در باشگاه تراکتورسازی آنقدر درایت دارند و روی این مسائل حساس هستند که اجازه رخ دادن موضوعی را ندهند. باز هم تکرار می‌کنم که موضع باشگاه پرسپولیس این است که هر کجا که مسئولان تصمیم گیرنده بگویند بازی کنیم اما بحث ما فقط بحث تامین امنیت محل بازی است تا اتفاقات بازی با استقلال اهواز که منجر به حاشیه‌های ناگواری شد رخ ندهد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص بازگشت رامین رضائیان به این تیم و اینکه چه زمان این اتفاق نهایی می‌شود افزود:

باشگاه از ابتدا این صحبت را مطرح کرد که رامین با ما قرارداد دارد و حتی موضوع را به کمیته انضباطی هم ارجاع دادیم اما در موضوعی که برای ما هم عجیب بود کمیته انضباطی واکنش سریعی روی این مسئله نداشت. با این همه خود رامین بررسی کرد و دید که حق با باشگاه است و متوجه شد که قراردادش معتبر است به همین دلیل با مسئولان باشگاه تماس گرفت و خواهان این شد که در سایت باشگاه هم مصاحبه‌ای کند و حالا هم به دنبال فرصتی است که بتواند خودش را نشان دهد. با این همه نحوه بازگشت او به تمرینات و اینکه اصلا بازی کند یا نه در حیطه اختیارات برانکو است و او می‌تواند تصمیم نهایی را در این زمینه بگیرد. هنوز هم جلسه‌ای بین طاهری و برانکو در این باره انجام نشده و تصمیم گیری خاصی در این خصوص انجام نشده است. اما اینکه می‌گفتند رامین باید پول فسخ قرارداد یک بازیکن دیگر رابدهد یا برخی مسائلی که عنوان شد هیچ کدام صحت ندارد امیدوارم رامین این بار از فرصتی که در اختیار خواهد داشت بهترین استفاده را انجام دهد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود گولتس از لیست پرسپولیس خارج می‌شود تا رضائیان به این تیم بازگردد افزود:

تا الان که با شما صحبت می‌کنم نه گولتس و نه هیچ بازیکن دیگری قرار نیست از لیست خارج شود چرا که هیچ صحبتی در این باره انجام نشده است. با این همه ما تا 15 شهریور فرصت داریم که در این باره تصمیم نهایی را بگیریم.

خمارلو در مورد مطلب یکی از روزنامه‌هایی که مدعی شده بود ریزه اسپور به دنبال محروم کردن طارمی است افزود:

تا الان که بحثی در این خصوص مطرح نشده است چرا که هیچ نامه‌ای از فیفا یا باشگاه ریزه اسپور در این باره به دست ما نرسیده است. البته همانطور که ابراهیمی وکیل طارمی گفته ما بی گدار به آب نزدیم و قطعا اگر شکایتی مطرح شود دفاعیات قانونی خود را عنوان می‌کنیم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz