خوردبین:باید امنیت دیدار تراکتورسازی-پرسپولیس تامین شود

پرسپولیس اف سی:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسئولان برگزار کننده بازی تراکتورسازی و پرسپولیس باید امنیت بازی را تامین کنند تا اتفاقاتی که در بازی پیکان با تراکتورسازی رخ داد، تکرار نشود.

محمود خوردبین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برگزاری دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر و اینکه ورشگاه یادگار امام قطعا برای این بازی آماده نخواهد شد،‌گفت: ما دخالتی در این زمینه نمی‌کنیم. اختیار کار را به سازمان لیگ و هیأت فوتبال تبریز واگذار کرده‌ایم و هر تصمیم که آنها بگیرند ما انجام می‌دهیم اما باید فکر عاجلی انجام شود تا اتفاقی در این بازی رخ ندهد. چرا که رئیس هیأت فوتبال خوزستان هم می‌گفت اتفاقی نمی‌افتد اما همه دیدند که در بازی ما و استقلال اهواز چه اتفاقات عجیبی رخ داد.

وی ادامه داد: ششگلانی رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی گفته پرسپولیسی‌ها نمی‌توانند بگویند کجا بازی می‌کنند. ما هم حرفی نداریم. همه چیز در اختیار مسئولان تصمیم‌گیرنده است. ما آماده رفتن به تبریز هستیم و حتی زمان پرواز ما هم مشخص است اما آقایان باید بدانند شرایط به گونه‌ای باشد که امنیت پرسپولیس حفظ شود. همین چند روز پیش پیکان و تراکتورسازی بازی کردند که آن اتفاقات رخ داد. باید شرایطی اندیشیده شود که اتفاقات بازی با پیکان در بازی با پرسپولیس تکرار نشود.

خوردبین در پاسخ به این سؤال که شایعه دیدار تراکتورسازی و پرسپولیس در خارج از تبریز چقدر جدی است، اظهار داشت: برای ما هیچ فرقی نمی‌کند. هر جا که به ما بگویند همانجا بازی می‌کنیم. ما تابع تصمیم‌گیری مسئولان هستیم و کار خودمان را طبق برنامه پیش می‌بریم.

وی در خصوص شرایط تیم پرسپولیس هم افزود: خود خبرنگاران پرسپولیس که هر روز در تمرینات هستند می‌بینند که شرایط ما خوب است و هیچ مشکلی خوشبختانه نداریم. امیدوارم ملی‌پوشانمان هم با موفقیت در تیم ملی و در سلامت کامل به ما اضافه شوند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of