خوردبین:هرگز نگفتم بازیکنان از بازگشت رضاییان ناراحت هستند

پرسپولیس اف سی:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نقل قولی که از قول وی درباره ناراحتی بازیکنان پرسپولیس به دلیل بازگشت رضاییان مطرح شده را تکذیب کرد.

محمود خوردبین  در خصوص مصاحبه‌ای که امروز از قول او منتشر شد مبنی براینکه بازیکنان پرسپولیس از بازگشت رامین رضاییان به این تیم ناراحت هستند، گفت: به هیچ عنوان این مسئله صحت ندارد چراکه من این حرف را نزدم. چه دلیلی دارد که من بخواهم این حرف را مطرح کنم؟

وی ادامه داد: خبرنگار از من پرسید که بازیکنان پرسپولیس از بازگشت رضاییان ناراحت هستند که من گفتم اینطور نیست اما اگر دلخوری‌ هم وجود داشته باشد صحبت کرده و آنها را برطرف می‌کنیم. من به هیچ عنوان نگفتم بازیکنان از بازگشت رضاییان ناراحت هستند اما خبرنگار سوال خودش را از زبان من مطرح کرده است.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره وضعیت تمرینات این تیم هم افزود: خوشبختانه بازیکنان صبح و عصر تمرین می‌کنند و همه چیز در شرایط خوبی قرار دارد. قطعا بازیکنان مصدوم هم تا شروع بازی‌ها به آمادگی خواهند رسید تا در کنار سایر بازیکنان برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند.

خوردبین در پایان خاطرنشان کرد: برای تیم ملی در بازی مقابل قطر هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که در بازی روز پنجشنبه نتیجه خوبی مقابل این تیم به دست بیاید.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar