خوردبین: از گلزنی پرسپولیسی‌ها خوشحالم، آنها تأثیر فراوانی در تیم ملی دارند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد بازیکنان این تیم در تیم ملی ابراز رضایت کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، محمود خوردبین در مورد پیروزی 6 بر صفر ایران مقابل گوام اظهار داشت: از اینکه تیم ملی توانست با این نتیجه خوب حریفش را شکست دهد خوشحالم. این نتیجه می‌تواند از نظر روحی و روانی برای بازیکنان تیم ملی خوب باشد.

وی در خصوص عملکرد خوب ملی‌پوشان پرسپولیس در این بازی خاطرنشان کرد: گلزنی طارمی، رضاییان و کامیابی‌نیا و همچنین پاس گل‌های طارمی و رضاییان نشان دهنده این است که بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس تأثیر فراوانی در تیم ملی دارند. از اینکه بچه‌های پرسپولیس به این خوبی برای تیم ملی بازی کردند خوشحالم.

سرپرست تیم پرسپولیس ضمن اعلام این موضوع که تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی صبح‌ها برگزار می‌شود، درباره اینکه آیا تمرینات در ورزشگاه برگزار خواهد شد، گفت: تا آنجایی که من اطلاع دارم فعلاً همه چیز به هم خورده و دوطرف نتوانستند با هم به توافق برسند. ظاهراً مشکلات مالی باشگاه باعث شده این توافق فعلاً انجام نشود.

خوردبین در مورد بازی روز شنبه آینده پرسپولیس مقابل استقلال اهواز در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر عنوان کرد: در هر بازی برای پیروزی به میدان می‌رویم و فرقی هم ندارد که حریف ما صدر جدول باشد یا انتهای جدول. ما فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم و تحت هر شرایطی هم برای برد به زمین می‌رویم.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of