خوردبین: دایی و برانکو مشکلی ندارند؛ جو را بر هم نزنید

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره صحبت‌های علی دایی و برانکو و ایوانکویچ پیرامون اتفاقات جام جهانی 2006 گفت: عده‌ای به دنبال به‌هم‌زدن جو هستند. این را بدانید که دایی و برانکو مشکلی با هم ندارند.

پرسپولیس اف سی: محمود خوردبین در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس درباره صحبت‌های علی دایی و ابراهیم تهامی راجع به اتفاقات دوران مربیگری برانکو در تیم ملی فوتبال اظهار کرد: عده‌ای می‌خواهند جو را خراب کنند. برانکو و دایی هیچ مشکلی با هم ندارند و برانکو همواره از دایی به عنوان انسانی بزرگ یاد کرده است. به نظرم باید دست از این کارها برداریم و آرامش را بر هم نزنیم.

او درباره اینکه سازمان لیگ با رایگان شدن بازی پرسپولیس و تراکتورسازی از هفته بیست و دوم لیگ برتر موافقت نکرده است، گفت: امیدوارم با ارزان شدن بازی‌های لیگ‌برتر، تماشگران زیادی به ورزشگاه‌ها بیایند و مردم با ورزشگاه آشتی کنند.

سرپرست پرسپولیس با بیان اینکه دیگر شاهد اعتصاب در این تیم نخواهیم بود، درباره عملکرد نمایندگان ایران در آسیا نیز گفت: تیم‌های ایرانی عملکرد بسیار خوبی داشتند و از این بابت خوشحالیم. تیم ما هم تمرینات خوبی را دنبال کرده و خودمان را آماده بازی با تراکتورسازی می‌کنیم.

 

برای دریافت نتایج بازی های پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد 1201 را به شماره 8020 ارسال کنید


 

 

 

 رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of