خوردبین: رقبای ما امتیاز می‌دهند ما باید فکر بازی‌های خودمان باشیم

پرسپولیس اف سی: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این دو هفته هیچ تیمی بی‌انگیزه نیست. بازی شرافتمندانه و آبرو مهمترین انگیزه است. باور دارم رقبای ما هم امتیاز خواهند داد ولی ما باید به بازی‌ها و عملکرد خودمان فکر کنیم.

محمود خوردبین در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: بعد از بازی این هفته، بچه‌ها از نظر روحی خراب بودند ولی پس از صحبت‌های برانکو و آقای طاهری حالشان کمی بهتر شد. البته اگر ناراحت نبودند باعث تعجب بود ولی انتظار داریم از فردا با انگیزه و انرژی زیاد برای پیروزی در دو بازی آینده در تمرینات حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: هر چند نتیجه بازی با نفت بسیار ناگوار بود اما باعث نمی‌شود ارزش‌های این تیم پرسپولیس نادیده گرفته شود که برای هفته‌های متمادی بدون شکست بود و گلزنی کرد و پس از شرایطی که در ابتدای فصل برای ما ایجاد شد تا برخلاف آنچه استحقاق ما بود در انتهای جدول قرار بگیریم، خودش را تا صدر جدول بالا کشید. این بچه‌ها و کادر فنی، کار بزرگی را انجام دادند و مثل این بود که تازه پس از چند هفته از شروع مسابقات به ما اجازه شروع بازی‌هایمان را داده باشند و با وجود تمام مشکلاتی که به شکل‌های مختلف برای ما ایجاد شد، همه رقبا را فقط با تلاش خودمان، حمایت هوادارانمان و با یاری خدا گرفتیم.

خوردبین خاطرنشان کرد: در واقع آنچه این ناراحتی را بیشتر کرد، فکر کردن به همین تلاش بود، واقعا حیف است اگر این تیم قهرمان نشود ولی من شک ندارم که رقبای ما امتیاز می‌دهند، پس مهم این است که ما نتیجه بگیریم.  فکر کردن به اینکه دیگران چه می‌کنند، مشکلی را حل نمی‌کند. حداقل در مجموعه تیم، همه ما فقط باید روی بازی‌های خودمان فکر کنیم. هر اتفاقی هم بیفتد باید به دنبال کسب این 6 امتیاز باشیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه در بازی با نفت از یک سو اشتباهات داوری مشکل ساز شد و از سوی دیگر خود پرسپولیس هم مانند قبل نبود، تصریح کرد: در اینکه روز خوب ما نبود، شکی نیست. بالاخره تیمی که این همه مدت با این سختی خود را بالا کشیده و برای هفته‌ها در اوج بود، ممکن است یک جایی هم کمی افت کند چون هم فشار بازی‌ها و هم فشار روانی روی بچه‌ها خیلی زیاد بود ولی مساله این است که پرسپولیس به قدری خوب شده که در روز بدش هم ضعیف‌تر از حریف و مستحق شکست نبود. در واقع باید بگویم ما در روزی که خوب نبودیم هم سرتر از حریف بودیم و اینطور نیست که نفت مزد برتری فنی را گرفته باشد. آنها در قواره ما بازی نکردند اما اشتباه داور مهلک بود، آن هم در شرایطی که بنگر را نداشتیم و رامین رضائیان را هم محروم کرده بودند. اشتباهات داوری دیگر بازی‌ها هم به مسائل این بازی اضافه شد.

وی درباره اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس هم دچار غرور شده بودند یا نه، گفت: شاید عبارت بهتر این باشد که بگویم آنها احساس می‌کردند قهرمان شده‌اند و این مساله تمرکز تیم را به هم ریخت.

خوردبین در پایان در ارتباط با تصور خود از عملکرد حریفانی که برابر رقبای پرسپولیس قرار می‌گیرند، اظهار داشت: تکلیف ما که روشن است. هر تیمی جلوی پرسپولیس بازی کند از تمام وجودش مایه می‌گذارد. درباره حریفانی که برابر رقبای ما قرار می‌گیرند و بعضا گفته می‌شود انگیزه خاصی برای جنگیدن ندارند هم باید بگویم؛ این درست که بعضی از این تیم‌ها از نظر جدولی هیجان یا نگرانی خاصی ندارند اما بزرگترین انگیزه بازی شرافتمندانه و آبروی خودشان است چون الان عملکرد همه زیر ذره بین قرار دارد و نتایج دو هفته پایانی بازی‌ها از یک سو می‌تواند باعث حرف و حدیث همیشگی شود و از سوی دیگر تبلیغات خوبی را برای آنها راه بیندازد. من فکر نمی‌کنم بازیکنی باشد که نخواهد فشار بیاورد، چون همه در معرض قضاوت مردم هستیم
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of