خوردبین: صبوری برانکو پرسپولیس را به اینجا رساند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به آسیا برود سال آینده جزو ۴ تیم اول این رقابت‌ها خواهیم بود.

به گزارشپرسپولیس اف سی و به نقل از فارس، محمود خوردبین در خصوص لغو دیدار پرسپولیس و راه‌آهن گفت: به دلیل اینکه برای تیم آرارات در لیگ تهران بازی گذاشته‌اند به همین دلیل بازی فردای ما مقابل این تیم لغو شد و به احتمال فراوان تمرین در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام خواهد شد.

وی درباره اینکه چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس نسبت به ابتدای فصل منسجم‌تر بازی کرده و بهتر نتیجه می‌گیرد خاطر نشان کرد: بعد از فوت مرحوم نوروزی بازیکنان از قبل متحد تر شدند و همین مسئله باعث شد تا بهترین بازی‌ها را انجام دهند از طرف دیگر برانکو و بازیکنان صبر زیادی داشتند و حتی وقتی می‌باختیم سرمربی تیم به بازیکنان می‌گفت که شما بهترین هستید و بازی خوبی انجام دادید. از طرف دیگر بدشانسی‌های ما و گل نشدن توپ‌های‌مان هم تمام شده است.

سرپرست تیم پرسپولیس ادامه داد: هدف ما در لیگ امسال قهرمانی است اما اگر به هر دلیلی قهرمان نشویم شک نکنید سهمیه آسیایی را خواهیم گرفت مطمئن باشید اگر این تیم سال ]آینده به آسیا برود جزو چهار تیم نهایی این رقابت‌ها خواهد بود.

خوردبین درمورد اردوی تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: اردوی پرسپولیس در دبی چند روز است که قطعی شده چرا که در این فصل از سال دبی بهترین جا برای برگزاری اردو است اما منتظر هستیم زمان دقیق آن مشخص شود تا به اطلاع اصحاب رسانه برسانیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص عیادتش از منصور پورحیدری پیشکسوت باشگاه استقلال که این روزها روی تخت بیمارستان است افزود: خدا را شکر که منصور پورحیدری وضعیت بهتری دارد و دیروز من را شناخت و به من محبت داشت و دقایقی هم با هم صحبت کردیم. پورحیدری از من بزرگ‌تر است اما ما چند بار در قالب تیم‌های تاج(استقلال) و پرسپولیس با یکدیگر رقابت کردیم اما احترام او همیشه بر همه اهالی فوتبال واجب است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *