خوردبین : کاری به یارگیری استقلالی ها نداریم

پرسپولیس اف سی : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران نگران فصل نقل و انتقالات نباشند.

محمود خوردبین درباره آخرین اتفاقات باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه براساس لیستی که برانکو داده است مشغول یارگیری است و جای نگرانی وجود ندارد. هواداران مطمئن باشند تیمی پرقدرت تر از سال قبل روانه لیگ برتر خواهد شد. ضمن آنکه ما کاری به دیگرتیم ها نداریم و فعالیت های خودمان را انجام می دهیم.

وی در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر عقب ماندن پرسپولیس از رقیب دیرینه اش در فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: ما کاری به استقلال نداریم. آنها براساس لیست خودشان یارگیری می کنند و ما نیز نفرات مورد نظر خودمان را می خواهیم. بعید هم می دانم ما و استقلال در این زمینه کارمان تداخل ایجاد کند.

وی درباره انتقاداتی که به او و کریم باقری مبنی بر فعال نبودن در بحث انتقالات شده گفت: نمی دانم چه کسانی چه حرفی زده اند؟ اما هر کاری که باشگاه از من بخواهد در زمینه نقل و انتقالات انجام می دهم. کاری هم ندارم دیگران چه صحبت هایی را مطرح کرده اند.

خوردبین درباره آخرین وضعیت سوشا مکانی بیان داشت: روز گذشته یکی از دوستان صمیمی سوشا را دیدم. او می گفت سوشا به باشگاه سایپا رفته اما وقتی با  درویش مدیرعامل سایپا صحبت کردم گفت که سوشا را در باشگاه ندیده است.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz