درخواست تیم های در حال سقوط از پرسپولیس

درخواست تیم های در حال سقوط از پرسپولیس

 

تیم های در حال سقوط به لیگ یک از پرسپولیسی ها می خواهند با تمام قوا در ادامه رقابت های شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال حاضر شوند.

 

پرسپولیس اف سی – به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛تیم فوتبال پرسپولیس با برد تیم ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال توانست 3 هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی خود را قطعی کند.

 

 

با توجه به قهرمانی زودهنگام سرخپوشان پایتخت این شائبه برای تیم های در حال سقوط به لیگ یک ایجاد شده که ممکن است برانکو سرمربی تیم پرسپولیس از تمام توان بازیکنان خود در ادامه لیگ شانزدهم استفاده نکند.

 

 

تیم ماشین سازی با شکست مقابل تیم پرسپولیس سقوطش به لیگ یک قطعی شده است و تیم های صبای قم و سیاه جامگان خطر سقوط را احساس می کنند.

 

 

شاید بتوان گفت که مهمترین دیداری که برای صبای قم مهم است، مسابقه سیاه جامگان و پرسپولیس در هفته آخر لیگ برتر فوتبال است.جایی که این احتمال وجود دارد که سرخپوشان پایتخت به دلیل فشردگی دیدارهایش در آسیا نخواهد از تمام قوای خود استفاده کند.

 

 

دیدارهای در پیش روی سیاه جامگان و صبای قم:

 

 

صبای قم:

 

 

هفته بیست و هشتم/ صبا – سپاهان

 

 

هفته بیست و نهم/ نفت تهران – صبا

 

 

هفته سی ام/ صبا – استقلال خوزستان

 

 

 

سیاه جامگان:

 

 

هفته بیست و هشتم/ سیاه جامگان – پیکان

 

 

هفته بیست و نهم/ ماشین سازی – سیاه جامگان

 

 

هفته سی ام/ سیاه جامگان – پرسپولیس

 

 

 

گفتنی است که برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس همیشه پایبنده اخلاق ورزشی بوده است و بعید به نظر می رسد که از تمام توان تیم را در ادامه بازی های لیگ برتر فوتبال به کار نگیرد. گرچه دیدار های باقی مانده فرصت خوبی برای به کار گیری و کسب تجربه برای جوان تر های پرسپولیس است.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *