درخواست هواداران از پروین/ یک حرفی بزن تا پرسپولیس را نابود نکرده‌اند

علی پروین هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از خبرآنلاین ، علی پروین اسطوره باشگاه پرسپولیس در مراسم چهلمین روز درگذشت هادی نوروزی شركت كرده بود. او فیلمی چند ثانیه ای از حضورش در این مراسم منتشر كرده و بیشتر افرادی كه زیر این فیلم نظرات خود را نوشته اند، بیش از آنكه به خود فیلم توجه كرده باشند، به شرایط فعلی باشگاه پرسپولیس اشاره كرده اند.
تعدادی از هواداران پروین از او خواسته اند كاری برای شرایط فعلی پرسپولیس بكند. یكی از هواداران هم نوشته: «سلطان یك حرفی بزن تا پرسپولیس را نابود نكرده اند.» اشاره هواداران پرسپولیس به اتفاقاتی است كه در داوری‌های مسابقات این تیم رخ می‌دهد. اخیرا هم كه در بازی با ذوب‌آهن، داور در دقیقه ۲۲ ایمان صادقی دروازه بان پرسپولیس را در صحنه ای كه بسیاری از كارشناسان اعلام كردند داور تصمیم اشتباهی گرفته، اخراج كرد و پرسپولیس با وجود مقاومت زیاد مقابل ذوب‌آهن، در نهایت مسابقه را باخت و از جام حذفی كنار رفت.
حالا هواداران پرسپولیس دلخوش به این هستند كه علی پروین بتواند برای نجات تیمشان كاری انجام دهد. گرچه پروین هم دیگر آن پروین ۱۰ سال قبل نیست و سعی می‌كند در مصاحبه‌هایش كمتر موضع گیری كند.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of