درخواست “پرسپولیس” از فیفا درباره پرونده مانوئل ژوزه و دستیارانش

پرسپولیس اف سی: باشگاه پرسپولیس تهران در واکنش به حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) مبنی بر محکومیت سرخپوشان به پرداخت حدود یک میلیون و 500 هزار یورو در حق مانوئل ژوزه و دستیارانش، از فیفا خواست که استدلال های صدور این رای را ارسال کند.

آرش نجفی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره آخرین اقدامات انجام شده درخصوص رای فیفا که سرخپوشان پایتخت را به پرداخت یک و نیم میلیون یورو در حق مانوئول ژوزه و سه دستیار وی محکوم کرده است،گفت: درخصوص حکم ژوزه، طی مدت زمان قانونی از فیفا درخواست کردیم استدلال ها و دلایل صدور این حکم را ارسال کنند.

این مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس افزود: بعد از دریافت دلایل صدور حکم، گزارشی را درباره این پرونده برای هیات مدیره باشگاه آماده می کنیم و در نهایت هیات مدیره تصمیم می گیرد که آیا به حکم صادره اعتراض کنیم یا با ژوزه و همکارانش به توافق برسیم.

نجفی اضافه کرد: در صورت موافقت هیات مدیره برای اعتراض به حکم، پرونده به دادگاه عالی ورزش ارسال می شود و حکم نهایی در این دادگاه اتخاذ خواهد شد.
کمیته تعیین وضعیت فیفا در حکمی که 29 مهر ماه به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شده، این باشگاه را درمورد مانوئل ژوزه، لوییز پدرو، اسکار و فیدالگو آنتوس، به ترتیب به پرداخت مبالغی بالغ بر 624 هزار یورو، 90 هزار یورو، 30 هزار یورو و 65 هزار یورو محکوم کرده است.
مانوئول ژوزه سرمربی پرتغالی است که در زمان مدیریت محمد رویانیان به باشگاه پرسپولیس پیوست اما به خاطر نتایج ضعیف، کنار گذاشته شد.
این مربی و دستیارانش نیز برای گرفتن مطالبات شان از پرسپولیس به فیفا شکایت کردند

جام نیوز
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of