در جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس چه گذشت؟

پرسپولیس اف سی : اولین نشست هیأت مدیره جدید پرسپولیس با بررسی وضعیت مالی باشگاه، نقل و انتقالات و تصمیم‌گیری‌هایی در حوزه تیم‌های پایه همراه بود.

بنابر اعلام مدیر روابط عمومی باشگاه، هیأت مدیره جدید پرسپولیس امروز اولین نشست خود را برگزار کرد.

اولین جلسه اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز برگزار شد که یکی از موضوعات مورد بحث در این جلسه آکادمی این باشگاه بود و به همین منظور مصطفی قنبرپور مسوول جدید آکادمی و دستیار سابق برانکو به جلسه دعوت شد و درباره برنامه های خود توضیحاتی را ارایه داد.
در این جلسه ابتدا از تلاش‌های حسین عبدی، عضو پیشین هیأت مدیره تقدیر و تشکر به عمل آمد و پس از آن فرشید گل‌زاده کرمانی عضو جدید هیأت مدیره معارفه شد که اعضاء به وی خوش آمد گفتند و او نیز ابراز امیدواری کرد بتواند عضو موثری برای پرسپولیس بزرگ بوده و در پیشبرد اهداف باشگاه و حل مشکلات کمک کند.

در ادامه این نشست، علی اکبر طاهری از شرایط مالی باشگاه، هزینه‌ها و برنامه‌ها در این حوزه گزارشی را به اعضاء ارائه کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین گزارشی از اقدامات اجرایی صورت گرفته در حوزه‌های مختلف در اختیار هیأت مدیره قرار داد و در کنار آن، آخرین فعل و انفعالات صورت گرفته در بازار نقل و انتقالات و همچنین اقدامات باشگاه در این حوزه و نحوه جذب بازیکنان مورد بررسی قرار گرفت.

پندار خمارلو همچنین خبر از تصمیم‌گیری‌ها در ارتباط با تیم‌های پایه داد. بر این اساس مصوب شد مصطفی قنبرپور به عنوان مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس را در فصل آتی بر عهده داشته باشد و در ادامه جمشید شاه محمدی و منوچهر عبدالله‌نژاد به عنوان مربیان تیم‌های امید و جوانان پرسپولیس انتخاب شدند.

به این ترتیب تیم‌های پایه پرسپولیس که پیش از این مراحل تست‌گیری را پشت سر گذاشته‌اند و امکانات مورد نیاز هم برای فعالیت آنها فراهم شده است، به سرعت آماده‌سازی خود را برای شروع فصل جدید آغاز خواهند کرد.

همچنین در نشست هیأت مدیره مقرر شد، اخبار مربوط به نشست‌های هیأت مدیره از طریق روابط عمومی باشگاه اطلاع رسانی شود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of