در جلسه طاهری با بازیکنان چه گذشت؟/ قول سرخ‌پوشان به سرپرست باشگاه

[ad_1]

پرسپولیس اف سی : سرپرست باشگاه پرسپولیس امشب پس از جلسه با بازیکنان تیمش به آنها اعلام کرد که برای شادی دل هواداران با همه توان بجنگد.

بازیکنان معترض تیم فوتبال پرسپولیس که امروز تمرین نکرده و به‌نوعی اعتصاب کردند پس از ترک ورزشگاه درفشی‌فر به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفتند تا با علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه جلسه برگزار کنند تا بتوانند دغدغه‌های خود را به گوش سرپرست باشگاه برسانند.

این در حالی است که پس از پاس شدن جک اسپانسر باشگاه پرسپولیس در اواخر بهمن امروز مبالغی به‌حساب بازیکنان پرسپولیس واریز شد که رقم نسبتا پایین این واریزی صدای بازیکنان پرسپولیس را درآورد؛ چراکه ارقام واریزی در حدود 5 الی 10 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان بود. این در حالی است که بازیکنان منتظر بودند که مبلغ بیش‌تری به‌حساب آنها واریز شود.

در همین راستا بازیکنان پرسپولیس به دیدار با طاهری آمدند و سرپرست باشگاه پرسپولیس ابتدا صحبت‌های بازیکنان معترض را شنید و به چند نفر از بازیکنان که مدعی بودند مشکلات مالی حاد دارند، اعلام کرد تا در جلسه دیگری مشکلات آنها را به‌زودی رفع می‌کند.

طاهری در این جلسه به بازیکنان گفت که بازهم به‌حساب آنها پول واریز خواهد شد،‌ اما زمان دقیق این واریزی را اعلام نکرد.

همچنین طاهری پس از صحبت با بازیکنان به آنها اعلام کرد که برای شاد کردن دل هواداران تا آخرین لحظه بجنگند و یک‌لحظه هم پا پس نکشند.

بازیکنان پرسپولیس هم پس از شنیدن صحبت‌های طاهری به وی قول دادند که همه توان خود را در 9 بازی باقی‌مانده به کار بگیرند تا پرسپولیس پس از چند سال بتواند قهرمان لیگ برتر شود.

پس از صحبت‌های طاهری و بازیکنان با یکدیگر، پرسپولیسی‌ها اعلام کردند که از فردا مجدداً با همه توان در تمرین حاضر خواهند شد و برای موفقیت پرسپولیس خواهد جنگید.

 رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of