در دیداری دوستانه؛ پرسپولیس 4 – سرخه حصار 1

پرسپولیس اف سی: دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سرخه حصار در پایان با نتیجه چهار بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پیش از دیدار برابر صبای قم از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) امروز شنبه در دیداری دوستانه به مصاف تیم سرخه حصار رفتند و با نتیجه چهار بر یک به برتری دست یافتند. گل های پرسپولیس در این دیدار توسط فرشاد احمدزاده، محمد انصاری و سید علی فاطمی (2 گل) به ثمر رسید.

بازیکنان پرسپولیس:

مرتضی قدیمی‌پور، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، وحید حیدریه، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، علی علیپور و محمد رحمتی. سرمربی: برانکو ایوانکوویچ، سرپرست: محمود خوردبین.

بازیکنان سرخه حصار:

رضا آقایی، آرش سیاه منصوری، ابراهیم حمزه خانی، علی تقوی، حمید فیروزآبادی، جلیل نوروزی، داود جعفری، علی محمدی، اسماعیل محبی، یوسف محبی و احمد ارجمندی.

سرمربی: منصور سیاه‌منصوری، مربیان: بخشعلی رحیمی و کامران حیدری، سرپرست: جعفر تیموری.

داوران: سید علی هاشمی، مصطفی عبدالله‌زاده و میثم برجی

تیم پرسپولیس با لباس‌های مشکی، تیم سرخه حصار با لباس‌های سفید و تیم داوری با لباس‌های زرد وارد زمین شدند.

پرسپولیس با تاکید برانکو هجومی ظاهر شد و بازی را در نیمه حریف به جریان انداخت.

تیم سرخه حصار برای جلوگیری از گلزنی بازیکنان تند و تیز پرسپولیس در لاک دفاعی فرو رفته بودند و تنها به دفع کردن توپ می پرداختند و بازیکنان پرسپولیس با فریادهای برانکو تاکتیک های وی را اجرا می کردند.

شوت چکشی فرشاد احمدزاده پس از برخورد به تیر افقی دروازه در یک رفت و برگشت بار دیگر به او رسید و فرشاد با ضربه سر اولین گل این بازی را در دقیقه 24 به ثمر رساند.

در دقیقه 30 ضربه سر محسن بنگر از خط دروازه گذشت اما داور اعتقادی به گل نداشت. موقعیت های پرسپولیس یکی پس از دیگری با تلاش مضاعف مدافعان حریف مهار می شد. توپ در یک رفت و برگشت با شوت بسیار زیبای محمد انصاری در کنج دروازه میهمان فرود آمد و دومین گل پرسپولیس در این بازی به ثبت رسید.

ارسال زیبای محسن بنگر به جناح چپ با سانتر بر روی دروازه همراه شد که ضربه سر محسن مسلمان با اختلاف اندکی از روی دروازه تیم حریف گذشت.

این دیدار در پایان 45 دقیقه اول با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ ایمان صادقی، مایکل اومانا، ماریچ، سید علی فاطمی، فرشاد احمدزاده، احمد نورالهی، وحید حیدریه، محمد انصاری، محسن مسلمان، علی علیپور و محمد رحمتی به میدان رفت.

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس از آغاز نیمه دوم در ورزشگاه درفشی فر حضور یافت و این بازی را به نظاره نشست.

در دقیقه 52 تیم فوتبال سرخه حصار در یک موقعیت نصف و نیمه صاحب یک ضربه پنالتی شد. ضربه پنالتی بازیکن میهمان به تیر افقی دروازه برخورد کرد و پس از برگشت، توسط زننده پنالتی وارد دروازه پرسپولیس شد و بازی با نتیجه دو بر یک به جریان افتاد.

در دقیقه 55 سید علی فاطمی به جای محمد رحمتی وارد زمین شد.

تعویض 6 بازیکن همزمان پرسپولیس توسط برانکو.

محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، علی علیپور، فرشاد احمدزاده، احمد نورالهی و محسن مسلمان در دقیقه 65 از زمین خارج شده و 6 بازیکن امید به جای آنها وارد زمین شدند.

با ورود بازیکنان امید پرسپولیس به زمین، بازی پر سرعت تر و پر برخوردتر شد چون آنها می‌خواستند خودشان را به کادر فنی نشان دهند.

در دقیقه 77، مهاجم پرسپولیس پس از عبور از مدافع حریف با خطا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. ضربه پنالتی توسط سید علی فاطمی به سومین گل پرسپولیس تبدیل شد.

بازیکنان پرسپولیس در دقایق بعدی بازی نیز به موقعیت های خوبی دست یافتند که با تلاش بازیکنان حریف به گل تبدیل نشد.

در دقیقه 88 سید علی فاطمی بار دیگر با عبور از مدافعان تیم سرخه حصار به گل رسید.

این دیدار در پایان با نتیجه چهار بر یک خاتمه یافت.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *