دوره ناز کردن برای پیراهن پرسپولیس تمام شده

پرسپولیس اف سی : نقل و انتقالات این فصل با همه دوره های قبل باید فرق کند. باید دوباره باز گردیم به دهه با شکوه ۶۰ و ۷۰. همان دوره که برای بدست آوردن پیراهن سرخ بازیکن باید از خیلی چیزها می گذشت و حتی به قول علی پروین باید برایش پول خرج می کرد! این پرسپولیس ۹۵ از جنس همان پرسپولیس سه دهه قبل است. البته زمانه عوض شده و بازیکن دیگر ارزش رشد کردن در زمین خاکی را نمی داند. بازیکنان امروز البته نه همه که اکثرا فوتبالیست هایی هستند که به پول پدر می نازند و نیاز خود در فوتبال را به شکل دیگری برآورده می کنند. برای همین نمی دانند که پیراهن پرسپولیس چقدر با ارزش است . خیال می کنند همه چیز پول است و پرسپولیس اگر به آنها نیاز دارد باید دست به جیب باشد و با چک و رقم مشخص پیش بیاید و از آنها خواستگاری کند!

اما دوره این کارها به سر آمده و این بازیکنان باید بدانند به چه تیمی دارند می آیند و قرار است با چه پیراهنی در فوتبال پیشرفت کنند.

باشگاه پرسپولیس باید ارزش این پیراهن را به این بازیکنان بفهمانند و به هر قیمتی به دنبال جذب آنها نباشند.

وقتی بازیکنی ارزش خودش را به ارزش پیراهن پرسپولیس ترجیح می دهد و به خاطر پول بیشتر راهی باشگاه دیگر می شود و در فضای مجازی به هواداران پرسپولیس بد و بیراه می گویند نباید به آن بازیکن خرده گرفت! مقصر این وضعیت قطعا کسی نیست جز باشگاهی که شان خود را نادیده گرفته است .

کسی مقصر است که از همه می خواهد برای پرسپولیسی شدن یک بازیکن دعا کنند! چرا باید برای جذب یک بازیکن دست به دعا شویم؟ بازیکن باید به پوشیدن پیراهن پرسپولیس آنهم این پرسپولیس سرحال و قدرتمند افتخار کند و بی مورد حق ندارد برای این تیم شرط و شروط نا معقول مطرح کند.

این روزها کار بازیکنان زرنگ این فوتبال شده بهره برداری از نام بزرگ پرسپولیس برای رسیدن به قرارداد بهتر عملا از نام پرسپولیس به سود خود استفاده می کنند و باشگاه هم در این راه به آنها کمک می کند! بازیکنی که جایی در لیست برانکو ندارد چرا باید تا باشگاه سرخ بیاید و بعد با تیم خودش تمدید قرارداد کند؟ چرا باید باشگاه آنقدر بی اطلاع باشد که یک جوان خام به راحتی بیاید و بگوید قرارداد ندارد و به استقلال برود و برای خودش بازار گرمی کند؟! چرا باید برای استقلالی شدن حاج صفی مدیر برنامه اش بگوید پرسپولیس مذاکره کرده استقلال نکرده تا به این شکل استقلال وارد عمل شود؟! چرا پرسپولیس باید سکوی پرتاب این عده بازیکن شود. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که نامش باعث گران شدن رقم قرارداد یک بازیکن درجه ۲ و ۳ فوتبال شود و این را همه فوتبالیست ها می دانند ولی باشگاه به آن بی توجه است و در برخورد با چنین مسائلی واکنش سریع و به موقع ندارد.

به همین خاطر است هر سال نام تعداد زیادی بازیکن را می شنویم که پرسپولیس آنها را نمی خواهد اما نامشان در لیست خرید پرسپولیس قرار دارد. مثل امسال و آرش افشین و ….!!

دوره ناز کردن برای پرسپولیس تموم شده و  بازار گرمی با پرسپولیس بیشتر از قبل رواج پیدا کرده. به بازیکنان توصیه می کنیم به نام و اعتبار پرسپولیس احترام بگذارند و مسوولان پرسپولیس بازیچه دست عده ای از این بازیکنان نشود. اعتبار پرسپولیس آنقدر زیاد است که این بازیکنان باید در آن یا حل شوند یا  محو.

اردلان بزرگ نیا
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of