رامین راه برگشت به ترکیب پرسپولیس را می‎داند!

پرسپولیس اف سی: خیلی ها روی این روایت تکیه می کنند؛ این که رامین رضاییان جایی در ترکیب پرسپولیس نخواهد داشت.

نظریه پردازان می‎گویند چون رامین این گونه و بدون رضایت برانکو به پرسپولیس برگشته در نتیجه مرد کروات او را به بازی نخواهد گرفت. آن ها اعتقاد دارند شایسته ترین جایی که برانکو برای رضاییان در بازی های پرسپولیس در نظر می‎گیرد روی سکوهاست…

ما برخلاف همه می‎خواهیم اظهارنظر کنیم. روی این نظریه هم چندان نمی‎ایستیم اما می‎گوییم رامین برای بازگشت به پرسپولیس همه کار کرد.

ویدئو درست کرد, گریه کرد, ۱۰ بار عذرخواهی کرد, واسطه فرستاد, به پروین زنگ زد, از طاهری خواهش کرد, به برانکو التماس کرد, مهدی طارمی را وجه المصالحه قرار داد و به محسن مسلمان ملتمسانه گفت برایم هر کاری می توانی انجام بده داداش!

دیگر رامین رضاییان چه کاری می‎توانست انجام بدهد که نداد؟ این از هنر او بود که سماجت کرد، ایستاد و هزار بار عذرخواهی کرد تا دل همه به رحم آمد و رامین سرانجام به پرسپولیس برگشت…

پس کسی که این هنر را دارد راه بازگشت به ترکیب را هم می‎داند! کسی که در این شرایط توانسته از ریزاسپور جدا شود و با هزار بدبختی دوباره به پرسپولیس برگردد راه بازگشت به ترکیب را هم پیدا می‎کند.

ما فعلاً باید روی استعداد رامین رضاییان از هر نظر حساب کنیم. یعنی فعلاً صبر کنیم و در چند بازی اول که او نبود دلسرد نشویم. رامین بالاخره برمی‎گردد! چون کارش و راهش را بلد است.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of