رامین کوتاه نیامد

پرسپولیس اف سی: در یکی از اولین موقعیت های پرسپولیس در دربی 81، رامین رضاییان با توپ به درون محوطه جریمه حریف رفت و با شیرجه ای که هرگز متقاعدکننده نبود، سعی کرد برای تیمش پنالتی بگیرد. آنچه مهم تر از این تلاش تافرجام او به نظر می رسید، میزان تحرک‌اش در زمین مسابقه بود. مرد شماره 27 خط دفاعی سرخ ها، بیشتر از آنکه در زمین خودی دیده شود، در نزدیکی های محوطه جریمه حریف ظاهر شده بود و به نظر می رسید در بازی امروز، آزادی عمل بیشتری دارد.

رامین، الگوی متفاوتی از پست دفاع راست در فوتبال ایران را به نمایش می گذارد. او علاقه زیادی دارد تا به جریان حملات تیمش اضافه شود و برای رسید به گل، تلاش کند. رضاییان به ویژه بعد از گل خوردن تیمش، مدام در نزدیکی دفاع حریف صاحب توپ می شد و توپ ها را روی دروازه ارسال می کرد. رامین چندین بار با شوتزنی نیز قصد تهدید دروازه حریف را داشت اما ضربات او همیشه دور از چارچوب بودند.

در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، طارمی حاضر نشد ایستگاهی اش را به رامین بدهد و ضربه را به دفاع کوبید. دقایقی بعد، رامین رضاییانِ خسته توی محوطه جریمه حریف صاحب توپ بود و باید محکم ترین شوت زندگی اش را به سمت دروازه می زد. ضربه او نه محکم بود و نه دقیق و این درست همان چیزی بود که این توپ برای گل شدن به آن نیاز داشت. اصرار رامین در شلوغی و آشفتگی دفاع حریف، نتیجه داد. وقتی که سوت داور به نزدیکی دهانش رسیده بود اما رضاییان هنوز حاضر نبود از دروازه حریف دور شد و به کلمه های مصاحبه بعد از شکست فکر کند./آی اسپورت
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz