راند دوم مبارزه”برانکو” با اطرافیان “پرسپولیس

پرسپولیس اف سی: پس از انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی پرسپولیس خیلی از دلالان و حتی اطرافیان تیم سعی کردند بازیکن خودشان را به این مربی تحمیل کنند اما سرمربی کروات همه جوره مقابل آنها ایستاد و حتی حاضر شد باشگاه لیست دوم او را جذب کند اما جذب بازیکن اجباری تن نداد.

در لیست اول برانکو یک گلر و هافبک خارجی و ساسان انصاری حضور داشتند اما باشگاه آنها را جذب نکرد. پس از آن اعلام شد برانکو مایل است سیدجلال حسینی و کریم انصاری فرد را جذب کند و محمد نوری را به باشگاه برگرداند. برانکو اما هر بار با قاطعیت اعلام کرد هیچ نیازی به این بازیکنان ندارد. بعدها حتی این بازیکنان مصاحبه کردند و عنوان داشتند مدت زیادی برای تماس پرسپولیسی ها منتظر بودند اما برانکو با آنها تماس نگرفت و بهتر است دیگر به فکر آنها نباشد. مشخص بود آنها سعی دارند برانکو را مقابل تماشاگران قرار بدهند و در صورتی که این مربی هیچ وقت نگفته بود منتظر بمانند، تلاش کردند او را تحت فشار بگذارند.

حالا به نقل و انتقالات نیم فصل نزدیک می شویم و باز هم خیلی ها سعی دارند کاری کنند بازیکنانی چون گابریل و محمد نوری به پرسپولیس برگردند. هرچند این بازیکنان در زمان حضورشان در باشگاه پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند اما برانکو بارها اعلام کرد آنها به تاکتیک او نمی خورند و علاقه ای به جذب آنها ندارد. مشخص نیست چرا عده ای پس از چنین صحبت های قاطعی باز هم مایل هستند اعلام کنند نوری و گابریل سرخپوش خواهند شد. دو بازیکنی که مدت هاست منتظر تماس مدیران پرسپولیس هستند اما نظر سرمربی در خصوص آنها روشن است.

برانکو مربی باهوشی است و قطعا برای رفع این مشکلات، چاره ای خواهد اندیشید. فقط باید دید اطرافیان تیم اجازه خواهند داد او روی کارش تمرکز کافی داشته باشد یا خیر.

جام نیوز
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *