رحمان رضایی: اتفاقات بازی پرسپولیس همه جای دنیا می افتد,طبیعی بود پرسپولیس برتر باشد

 

پرسپولیس اف سی ; مربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اینکه پرسپولیس در بعضی مواقع از بازی تسلط بیشتری داشت، طبیعی بود.

رحمان رضایی پس از تساوی یک – یک  تراکتورسازی مقابل پرسپولیس با اشاره به دیدارهای اخیر تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در این بازی از همان نفراتی استفاده کردیم که در بازی مقابل الجزیره استفاده کرده بودیم. تراکتورسازی بد بازی نکرد و شاید پرسپولیس در بعضی مواقع به بازی بیشتر مسلط بود اما وقتی این تیم در زمین خودش و مقابل این همه تماشاگر بازی می‌کرد طبیعی هم بود که بیشتر به بازی مسلط باشد.

وی درباره درگیری‌های بازیکنان دو تیم و خشونتی که به وجود آمد اظهار داشت: این اتفاقات پیش می‌آید و جزیی از فوتبال است.

مربی تراکتورسازی در خصوص پرتاب نارنجک پشت نیمکت تراکتورسازی و اینکه آیا از این اتفاق ترسید یا نه، گفت: من حواسم نبود در آن لحظه جلو رفته بودم و یکباره دیدم که پشت صحنه همه روی هوا پریدند.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: همه جای دنیا ممکن است از این اتفاقات حاشیه‌ای رخ بدهد و این اتفاقات جزو فوتبال است. به نظرم حاشیه‌های فوتبال همین است.

وی درباره صحبت‌های محسن بنگر مبنی بر اینکه سینا عشوری به او توهین کرده است، اظهار داشت: در فوتبال از این درگیری‌ها به وجود می‌آید و بازیکنان هم از روی عصبانیت واکنش‌هایی نشان می‌دهند. این واکنش‌ها باعث می‌شود بازی از حالت عادی خارج شود و به نظرم این اتفاقات بد نبود اما جالب هم نیست.

مدافع پیشین تیم ملی و پروجای ایتالیا در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقات امروز ورزشگاه آزادی او را سری آ ایتالیا انداخت گفت: حضور این همه هوادار در ورزشگاه خوب بود برای خود من هم حال و هوای سال‌های قبل به وجود آمد و دلتنگی حضور این همه هوادار را در فوتبال داشتیم. امیدوارم این اتفاقات دوباره رخ بدهد و تماشاگران برای تیم‌های دیگر به ورزشگاه بروند تا بازی‌ها رونق بگیرد.

رضایی که به این سوال که آیا اتفاقات بازی او را یاد سری آ انداخته یا نه، پاسخ نداده بود، بار دیگر با این سوال مواجه شد و تاکید کرد: همه جای دنیا این اتفاقات است، حالا ایتالیا یا جای دیگر فرقی ندارد امیدوارم هواداران به ورزشگاه برگردند و سکوها را پر کنند.رضا براری هستم مدیر فنی سایت و انجمن; عاشق کامپیوتر و سیستم های وایرلس , مدیر عامل شرکت سرور طلائی و در نهایت یه پرسپولیسی در خدمت هوادارای عزیز ?


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of