روز بزرگ سرخابی ها/ انتقام جویان!

تهران-اصفهان؛ دو گانه جذاب این سال های فوتبال ایران است.

پرسپولیس اف سی: لیگِ پانزدهم برای استقلالِ مظلومی؛ با جذابیت زیادی آغاز شده بود. آبی ها با نمایش چذاب اولین مسابقه فصل در مشهد؛ به تهران بازگشتند و یک بازی درخشان دیگر در برابر ملوان انجام دادند تا بعد از مدت ها؛ با استقبال خوبی از طرف هواداران شان روبرو شوند. ترمز این تیم اما خیلی زود کشیده شد. استقلال در نیمه اول مسابقه هفته سوم با ذوب آهن نیز تحسین برانگیز نشان داد اما همه موقعیت های تیم با بی دقتی از دست رفت و این ذوبی ها بودند که از فرصت های نیمه دوم به خوبی استفاده کردند و همه 3 امتیاز بازی را از رقیب گرفتند. از آن روز به بعد؛ تیم مظلومی دیگر هیچوقت در رقابت های لیگ شکست نخورده است. تا امروز؛ تا بازی بزرگ انتقامی با ذوب در فولادشهر. مدت نسبتا زیادی از آخرین برد استقلال در مقابل ذوب آهن گذشته و حالا هواداران آبی ها امیدوارند پرویز؛ بالاخره مچ یحیی را بخواباند.

ذوب-استقلال؛ تنها مسابقه انتقامی امروز به شمار نمی رود. کمی بعد از پایان این مسابقه؛ پرسپولیس نیز در تهران میزبان سپاهان خواهد بود. تیم برانکو در نیم فصل اول؛ با یک شکست و یک تساوی به سپاهان رسید تا مسابقه سختی را برابر تیم پرستاره اصفهانی تجربه کند. اواسط نیمه اول بازی؛ پرسپولیس برای چند دقیقه طوفانی ظاهر شد و با دو حرکت فردی فوق العاده به مسابقه برگشت اما بدشانسی بزرگ اومانا و گل به خودی او؛ سپاهان را دوباره به بازی مسلط کرد. درست از همان روز بود که اولین امیدواری های هواداران پرسپولیس به تیم برانکو شکل گرفتند. تیمی که آن روز شکست خورد اما اولین بارقه های پیشرفت را به تصویر کشید. تیمی که امروز برای انتقام گرفتن از حریف زردپوش؛ از همه داشته هایش استفاده خواهد کرد.

تهران-اصفهان؛ دو گانه جذاب این سال های فوتبال ایران است. هر دو طرفِ ماجرا؛ دلیل هایی برای محکوم کردن طرف مقابل دارند و هیچکدام؛ دوست ندارند در تقابل با اصلی ترین دشمنان شان شکست بخورند. در نیم فصل اول؛ همه 6 امتیاز این دو مسابقه بزرگ به اصفهان رسیده و حالا پایتخت؛ برمی خید تا با تجربه لذت انتقام، غرور از دست رفته اش را پس بگیرد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of