ریسک شجاعانه پرسپولیس جواب می دهد؟

پرسپولیس اف سی : اگرچه در حال حاضر بحث جذب اين بازيكن تحت تاثير جدل سرخابي ها بر سر استخدام وحيد اميري قرار گرفته، اما اين دليل نمي شود كه سرخ ها ماجراي شجاع را فراموش كرده باشند. گفته مي شود نام اين بازيكن در ليست خريد اصلي برانكو قرار داد و سرمربي كروات مصر است كه او سرخپوش شود. با اين وجود خليل زاده كه به تازگي خدمت سربازي اش در تراكتورسازي خاتمه يافته، براي پرسپوليسي شدن با يك مشكل بزرگ مواجه است كه آن هم به باقي ماندن نيم فصل از قراردادش با سپاهان مربوط مي شود.

در اين ميان پرسپوليسي ها چند مرتبه سعي كرده اند با مسوولان سپاهان به توافق برسند و رضايتنامه شجاع را بگيرند، اما ويسي و باقريان تحت هيچ شرايطي راضي به اين كار نشده اند تا معادله پرسپوليسي شدن شجاع كمي پيچ بخورد. اين اتفاق در حالي رخ مي دهد كه ظاهرا خود خليل زاده هم بي ميل نيست به عضويت سرخپوشان در بيايد؛ به ويژه كه مرور مصاحبه هاي قديمي او نشان مي دهد اين بازيكن از هواداران پرسپوليس بوده است.

در شرايط فعلي شايد كم دردسرترين راه براي پرسپوليسي شدن شجاع، منتظر ماندن طرفين تا پايان نيم فصل نخست باشد. مسابقات آسيايي پرسپوليس تا زمستان آغاز نمي شود و به نظر مي رسد تا آن زمان اين تيم بتواند كارش را با مدافعاني كه در اختيار دارد پيش ببرد. از جمع مدافعان قديمي، فعلا ماندن لوكا ماريج قطعي شده، كنعاني زادگان هم كه برگشته و سيد جلال حسيني هم به خانه برگشت. همه اينها در حالي است كه گفته مي شود محمد انصاري هم مي تواند در پست دفاع مياني توپ بزند. به اين ترتيب بعيد است تا نيم فصل خلأ خاصي در خط دفاعي پرسپوليس حس شود. در اين شرايط آنها مي توانند يك جاي خالي براي شجاع در ليست شان نگه دارند و او را بدون نياز به پرداخت پول رضايتنامه جذب كنند؛ هرچند ممكن است با آغاز فصل، خليل زاده براي تمديد قرارداد از سوي سپاهاني ها تحت فشار قرار بگيرد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of