ستاره هایی که باز هم از چشم کی روش افتادند !

پرسپولیس اف سی :  لیست ٣٢ نفره پرسپولیس در حالی شب گذشته اعلام شد که علامت سؤال های بزرگی نیز دارد که مهمترین آن غیبت دو ستاره ی پرسپولیس است.

محسن مسلمان و امید عالیشاه در میان تعجب اهالی فوتبال جایی در بین اسامی تیم ملی دعوت شده به اردوی جدید ندارند.

این اتفاق از آن منظر عجیب است که هر دوی این بازیکنان عملکرد فوق العاده ای در ترکیب تیم خود خصوصاً در نیم فصل دوم داشته اند و محسن مسلمان با پاس های فوق العاده و تکنیکش در کنار بازی فیزیکی که در این فصل به مؤلفه هایش اضافه کرده، بدون شک بهترین دوران فوتبالی اش را پشت سر گذاشته بود. او که آخرین بار حدود ٣ سال پیش و با گلزنی برابر عمان تجربه حضور در تیم ملی زیر نظر کی روش را پشت سر گذاشت از غایبان اصلی لیست کی روش محسوب می شود.

امید عالیشاه دیگر بازیکنی است که جایی در لیست کی روش نداشته و این دومین اردویی است که نام او در بین مدعوین دیده نمی شود. عالیشاه نیز که در نیم فصل دوم با تغییرات تاکتیکی توسط برانکو و حضور در پست وینگر عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و در نهایت نیز عنوان گلسازترین بازیکن لیگ را به همراه ٦ گل زده از آن خود کرد، حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت نشد تا اتفاق عجیب دیگر اینگونه رقم بخورد.

پرسپولیس در حالی در لیست جدید تیم ملی با علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان و مهدی طارمی چهار سهمیه را کسب کرده که می توانست دو سهمیه دیگر نیز به خود اختصاص دهد و به نظر می رسد سلیقه کی روش در شرایط فعلی چیز دیگری است.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz