سرپرست مجموعه درفشی‌فر: ترمیم زمین چمن به زودی آغاز می‌شود

 پرسپولیس اف سی: سرپرست مجموعه ورزشی درفشی‌فر گفت: در جلسه امروز نقطه نظرات ایوانکوویچ را هم گرفتیم و پروژه بازپیرایی زمین درفشی‌فر پس از جایگزینی زمین تمرین و تائید طرح توسط باشگاه، به زودی آغاز می‌شود.

حسین خبیری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: بحث بازپیرایی زمین درفشی‌فر از مدت‌ها قبل در ذهن مسوولان باشگاه بود و لزوم انجام این امر از سوی آقای علی اکبر طاهری به عنوان یکی از نیازهای استراتژیک تیم مورد توجه و تاکید بود. با توجه به همین تاکیدها از مدتی قبل طرح مطالعاتی در دستور کار قرار گرفت و در این مدت پیگیری‌ها از سوی مدیریت باشگاه انجام شد و بازدید و جلسات صبح امروز سه‌شنبه در همین  راستا صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: در ابتدا جلسه‌ای با حضور آقایان؛ امیری و علیپور از معاونان باشگاه، پیمانکار و اینجانب برگزار شد و در ادامه از آقای برانکو ایوانکوویچ هم خواستیم با توجه به تجارب خود و نیازهایی که احساس می‌کنند، نقطه نظرات خود را ارائه کنند. وی نیز ضمن بیان نظرات، از باشگاه به دلیل حساسیت روی این مساله و پیگیری حل مشکل تقدیر کرد. همچنین روی این مساله تاکید داشتند که پس ار ترمیم و انجام عملیات عمرانی آنچه که حتی از این مرحله اهمیت بیشتری دارد، روش نگهداری از زمین چمن است که روی این مساله اجماع وجود داشت و از سوی پیمانکار، توضیحات جامعی درباره این مساله ارائه شد. اینکه نحوه زهکشی، تنفس زمین و تغذیه چمن چگونه خواهد بود.

خبیری خاطرنشان کرد: برای بازپیرایی زمین، ایجاد یک زهکشی و زیرسازی مناسب و مسطح کردن زمین به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرد. بخش زیادی از چمن نیز جمع‌آوری می‌شود و برای تسریع در کار نسبت به انتقال چمن از جای دیگر اقدام خواهد شد.

سرپرست مجموعه درفشی‌فر در پایان تصریح کرد: نتیجه این جلسه، طرح مورد نظر و مسائل دیگر مربوط به این پروژه در اختیار آقای طاهری قرار می‌گیرد و پس از تائید باشگاه و جایگزین شدن زمین تمرین، کار آغاز خواهد شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *