سعه صدر باشگاه به معنای نداشتن پاسخ نیست

پرسپولیس اف سی: سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: بعضی دوستان در صدا و سیما و رسانه‌ها به باشگاه طعنه می‌زنند اما اگر اسنادی را ارائه کنیم، ضرر خواهند کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین عبدی در پی نشست اعضای هیأت مدیره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای جلسه امروز قرار بود درباره پاره‌ای مسائل بسیار مهم تصمیم‌گیری کنیم که با توجه به عدم حضور آقای کاشانی رئیس هیأت مدیره، مقرر شد که طی روزهای سه‌شنبه و یا چهارشنبه نشست هیأت مدیره برگزار شود اما غیر از این موارد، مسائل دیگری در جلسه امروز مطرح شد. این مسائل مربوط به موارد حقوقی بود که از گذشته برای باشگاه وجود دارد و آراء و اتفاقاتی را برای باشگاه در بر داشته است که باید پیگیری می‌کردیم. از تبعات این مسائل هزینه‌هایی است که باشگاه باید پرداخت کند.

وی درباره اینکه گفته می‌شود غیبت‌های هر از چندگاه جعفرکاشانی به دلیل ناراحتی از موضوع دانشگاه است، ادامه داد: بحث ناراحتی در میان نیست، اگر موضوعی هم مطرح می‌شود نیاز به زمان است تا اصولی حل شود. مساله آقای کاشانی این است که روزهای یکشنبه با توجه به مسوولیت‌هایی که دارند با تداخل کاری روبرو می‌شود و تا حدود ظهر می‌توانند در خدمت باشگاه باشند، با این وجود همیشه پیگیر موارد هستند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه در کنفرانس خبری پیش از بازی از ایوانکوویچ سوال شده است، وی و افشین پیروانی کاندیدای جانشینی او هستند، خاطرنشان کرد: اینها حرف‌هایی نیست که جای مطرح شدنش پیش از بازی‌ها باشد. بحث ما در این مدت حمایت ما از آقای برانکو و کادرشان است. الان همه ما از ارکان باشگاه حمایت می‌کنیم و آقای برانکو هم به عنوان سرمربی تیم یکی از رکن‌های مهم هستند و بحث‌هایی از این دست در باشگاه اصلا مطرح نیست.

حسین عبدی سپس درباره مسائل مطرح شده در جلسه امروز افزود: شکایت‌های حقوقی بسیاری از گذشته در باشگاه باقی مانده است. ما همیشه مراقب هستیم زیر بار تعهدی که برای آن بودجه نداریم، نرویم اما در گذشته چنین نبوده است و حالا با تبعات این مساله روبرو هستیم. کارهای حقوقی دست و پا گیر شده است. سرمایه‌های باشگاه مربوط به همه طرفداران است و نباید با سلایق شخصی به باد برود. برخی تعهدات در ابتدا خوب به نظر می‌رسد ولی با گذشت زمان برای باشگاه بار مالی و زمانی دارد. متاسفانه شاهدیم بعضی دوستان با حضور در رسانه‌ها و بویژه در صدا و سیما بحث‌هایی را مطرح کرده و اطلاعاتی به رسانه‌ها و هواداران می‌دهند که درست نیست. آنها نه تنها قبل از این با اقدامات خود مشکلاتی را بر جای گذاشته‌اند بلکه اکنون هم با این اظهارات تلاطم و توقع ایجاد می‌کنند. در حالی که درباره مسائل حقوقی و تعهدات ایجاد شده توسط آنها که حتما پیگیری‌های قانونی صورت خواهد گرفت، مسائل مختلفی که قابل طرح شدن هستند.

سخنگوی باشگاه ادامه داد: دوستانی که می‌خواهند در صدا و سیما و جاهای دیگر به باشگاه طعنه بزنند، باید بدانند این اقدام آنها می‌تواند تبعاتی را داشته باشد. اگر برای روشن شدن اذهان عمومی اسناد را ارائه کنیم قطعا به ضرر آنها خواهد شد چون معلوم می‌شود چه ضررهایی به باشگاه زده‌اند و حالا با اطلاعات غلط به همبستگی خانواده پرسپولیس لطمه می‌زنند و ما هر قدر سعه صدر نشان می‌دهیم، به این کار ادامه می‌دهند. سعه صدر ما به این معنا نیست که جوابی نداریم بلکه به خاطر خانواده بزرگ پرسپولیس و فوتبال وارد این بحث‌ها نشده‌ایم اما این رویه باشگاه تا همیشه ادامه پیدا نخواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مدیریت باشگاه از سرمربی تیم خواسته است که در مصاحبه‌های خود مراقبت بیشتری داشته باشد یا نه، افزود: ما باید همیشه مراقب باشیم که مسائل را با ادبیات خاصی مطرح کنیم. این انتظار از همه می‌رود که مسائل مطرح شده به همبستگی و پیوستگی مجموعه خدشه‌ای وارد نکند چون همیشه تحلیل‌ها و تفصیر‌های مختلفی از صحبت‌ها صورت می‌گیرد که چنین خواسته‌ای از همه ما وجود دارد و فقط مربوط به آقای ایوانکوویچ نمی‌شود. هر کدام از ما باید بداند در چارچوب کاری خود چگونه صحبت کند تا مصاحبه‌ها ایجاد شبهه نکند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz