سه مرد تاثیرگذار پرسپولیس برابر راه‌آهن

پرسپولیس اف سی: محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا و محمد انصاری سه بازیکنی هستند که می توانند هر کدام تاثیر زیادی در نتیجه هفته پایانی برای سرخپوشان داشته باشند. در این بین کار هافبک دفاعی پرسپولیس در دیدار روز جمعه به نظر می رسد از دیگر بازیکنان سخت تر باشد و با توجه به نیاز این تیم به آوراژ گل و بازی هجومی او باید در فاز تدافعی خنثی کننده ضدحملات حریف باشد و به نظر می رسد کمال کامیابی نیا به خوبی از پس از این وظیفه بر آید.


محمد انصاری نیز که به عنوان بازیکن گمنام رفته رفته جایگاه ثابتی در این تیم به دست آورد بعد از گلزنی در هفته گذشته اکنون نیاز دارد تا فصل را به بهترین شکل به پایان برساند و کار سختی برابر محمدی به عنوان گلزن این روزهای راه آهن خواهد داشت. محسن مسلمان نیز نیاز به تعریف ندارد و تمام کارشناسان که در هفته های ابتدایی منتقد او به شمار می رفتند اکنون از او به عنوان وزنه خط میانی پرسپولیس یاد می کنند که با دوندگی، سرعت و جنگندگی و در نهایت پاسوری خود همه کاره این تیم محسوب می شود.

ورزش3
One thought on “سه مرد تاثیرگذار پرسپولیس برابر راه‌آهن

  1. Zahrabanoo

    تو هرپست دیگه ای و هر بازیکن دیگه ای دیگه ای هم بود ما خیالمون راحت بود و هست…! چشممونو رو دروازه اگر ببندیم،دفاعمون با حضور بنگر اوضاعش بهتره.دفاع چپ و راستمون هم نیازی به بتعریف ندارن و بهترینای پست خودشون هستن.هافبکامون حرف ندارن .چه هافبک دفاعی های ملی پوشمون و چه هافبک هجومیای کم سن اما تیزهوش و تکنیکیمون.بهترین خط حمله لیگ رو هم که داریم…با این اوصاف جز پرسپولیس کدوووم تیم میخواد قهرمان شه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *