سورپرایز ویژه برای برانکو در ترکیب پرسپولیس

پرسپولیس اف سی: ماشین گلزنی پرسپولیس هر چند در سه هفته اخیر ناکام مانده اما مسلما یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم در دیدارهای اخیر بوده است.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از ورزش 3 ،مهدی طارمی به دلیل اخراج در دیدار مرحله قبل جام حذفی برابر ملوان قادر به همراهی این تیم در اصفهان و برابر ذوب آهن نیست. برانکو ایوانکوویچ که به عنوان یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش نگاه ویژه ای به مهاجم ملی پوش تیمش دارد به دنبال پلان دیگری برای حمله روی دروازه ذوب آهن دارد و آن را در دیدار قبلی لیگ برابر ملوان به نمایش گذاشت.

با این شرایط و غیبت مهدی طارمی به نظر می رسد علی علیپور می تواند مهره ای تاثیرگذار برای پرسپولیس در این بازی برای برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود. مهره ای که در دیدار جام حذفی هم با حضور کوتاه مدت خود و البته دوندگی اش نقش پررنگی در حملات مشکی پوشان داشت.

برانکو در غیاب طارمی بار دیگر به جری بنگستون که این روزها در قامت گلزن در ترکیب تیمش درخشیده به عنوان مهاجم اول اعتماد خواهد کرد و علیپور نیز منتظر فرصتی است تا خود را به کادرفنی اثبات کند و غیبت طارمی فرصت مناسبی برای علیپور خواهد بود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of