سوشا دوباره روی لبه تیغ؛ شماره یک پرسپولیس محروم می‌شود؟

خطر محرومیت همچنان دروازه بان پرسپولیس را تهدید می کند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  وب سایت رسمی برنامه نود، چند روز پیش بود که سازمان لیگ برتر نام سوشا مکانی را در جمع محرومان لیگ برتر قرار داد.

داستان از این قرار است که در پی شکایت یکی از کارگزاران رسمی فیفا از مکانی به دلیل پرداخت نشدن دستمزدش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سوشا را محکوم به پرداخت مبلغ قابل توجه ای کرد. با پرداخت نشدن این مبلغ کمیته انضباطی حضور سوشا را در بازی های لیگ ممنوع کرد. هر چند که با توجه به حضور نداشتن سوشا مکانی در ایران تصمیم گرفته شد تا او برای بازی با استقلال اهواز محروم نباشد و پرسپولیس را همراهی کند.

با این حال همچنان خطر محرومیت بالای سر سوشا قرار دارد. امروز صبح جلسه ای بین مدیربرنامه های ساق سوشا و او در باشگاه پرسپولیس برگزار شد، اما دو طرف نتوانستند به تفاهم برسند. این در حالی است که اگر رضایت این کارگزار فیفا (رضا فیض بخش) جلب نشود این احتمال وجود دارد کمیته انضباطی دوباره نام سوشا مکانی را در جمع بازیکنان محروم لیگ قرار دهد. مکانی تا هشتم آذر فرصت دارد تا رضایت شاکی اش را جلب کند و خطر محرومیتش را کامل از بین ببرد.

در حالیکه برخی رسانه ها اعلام کردند مدیر برنامه سابق سوشا مکانی رضایت داده است، اما با تماسی که مدیر برنامه سابق سوشا با سایت نود داشت، وی هنوز رضایت نداده است و خطر محرومیت همچنان دروازه بان پرسپولیس را تهدید می کند.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

Notify of
avatar
wpDiscuz