شاهرودی:رقابت رضاییان با ماهینی دیدنی است

پرسپولیس اف سی:پیشکسوت باشگاه پرسپولیس رقابت رامین رضاییان و حسین ماهینی را در سمت راست این تیم دیدنی توصیف کرد.

رضا شاهرودی از تصمیم باشگاه پرسپولیس مبنی بر بخشیدن رامین رضاییان دفاع کرد و گفت: من فکر می‌کنم این اتفاق، خبر خوبی برای هواداران بود و اتفاق خوبی رخ داده است.

وی ادامه داد: از یک طرف، رضاییان تا به‌حال 10 بار از رفتاری که داشت عذرخواهی کرده و از طرف دیگر در استقلال و پرسپولیس، این هواداران هستند که تعیین می‌کنند چه کسانی باشند و چه کسانی نباشند. هواداران در فضای مجازی نشان دادند هنوز به رضاییان علاقه دارند و باشگاه نیز بابت همین قضیه کار خوبی کرد که این بازیکن را برگرداند.

مدافع – هافبک پیشین پرسپولیس خاطر نشان کرد: همین اشتباه را مهدی طارمی هم داشت، ولی این بازیکن را با دو بار عذرخواهی بخشیدیم و حالا که رضاییان چپ و راست عذرخواهی می‌کند، بالاخره باید او را هم ببخشیم. رضاییان قتل که نکرده! رفته و حالا هم پشیمان است. در فصلی که پرسپولیس باید برای قهرمانی بجنگد، اتفاقاً حضور رضاییان می‌‌تواند بسیار مؤثر باشد.

شاهرودی با بیان اینکه دفاع راست پرسپولیس بیمه شده است، افزود: حسین ماهینی هم انصافاً بازیکن بسیار خوبی است و در چهار هفته اول عملکرد خوبی داشت، ولی رقابت او با رضاییان می‌تواند دیدنی باشد. من که منتظر این رقابت هستم و مطمئنم چنین رقابتی در نهایت به سود پرسپولیس خواهد بود. البته شاید یک کدام از این دو نفر هافبک شود، چون حیف است ماهینی یا رضاییان روی نیمکت بروند.

وی که سال‌ها پیراهن تیم ملی را نیز به تن داشته است، در نهایت با اشاره به بازی سخت روز پنجشنبه ایران مقابل قطر گفت: بازی سختی است، چون قطر بازیکنان چندملیتی آورده و آنها نمی‌خواهند بازنده باشند. کارلوس کی‌روش هم آدم باهوشی است و می‌تواند برنامه‌ریزی خوبی برای کسب برد داشته باشد. ان‌شاءالله هواداران هم ورزشگاه را پر می‌کنند و برنده بازی خواهیم بود. بعد هم باید به فکر صعود راحت از گروه باشیم، اما به‌هر حال گام اول مهم است.
دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد !

avatar
  Subscribe  
Notify of